Laptopta indirme yaparken masaüstünde internet kullanılamıyor

pcmaker321

Hectopat
Daha fazla  
İki bilgisayarım var, biri dizüstü diğeri masaüstü. Dizüstünde indirme yaparken, 900 KB/s hızında indirme yapmasına rağmen hiçbir ineternet sitesi girmiyor ya da indirme yapılamıyor. Masaüstünde 1400 KB/s hızında indiriyor fakat sitelere girmekte herhangi bir problem olmuyor. Bu olay çok yeni başladı, önceden olmayan bir problemdi.
Bir hafta bile olmadı, dizüstüne virüs bulaştığı için bir gün önce format attım. Format atmadan önce dizüstünde hiçbir şey yapmadan internet harcanıyordu. Format atınca düzeldi ama indirme sorunu düzelmedi. Dizüstünde yapılan indirmeler sırasında hiçbir site açılmıyor. Dizüstünde Windows 10 Home vardı, ben de yeniden başlata shift tuşuna basılı tutup sıfırlama adımlarını takip ettim, tam sıfırlama seçtim. Acaba formatı USB'den yapmakla arsında bir fark var mı? Virüs kalmış olma ihtimali var mı? Şu anda ben kullanmadığım sürece interneti kullanmıyor. Ama sorunun ne olduğunu anlayamadım, bu sorunu bilen birisi varsa yardımcı olabilir mi?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı