League of Legends dereceli arkadaşı arıyorum

Hamzatüren

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, adım hamza 23 yaşındayım. Bu aralar bolca boş zamanım var bende League of Legends'da ilk defa ciddi dereceli kasmak ve en azından şimdiye kadar ulaşamadığım liglere ulaşmak istiyorum. Arkadaşlarım oyunu pek ciddiye almadığı ve demir liginde olduğu için onlarla tekli çiftli kasamıyorum. Geçen sezon altın bitirdim bu sezon da altın attı. Gümüş, altın, plat arkadaşlarla Tekli/Çiftli girebiliyoruz bu liglerin birindeyseniz ve isterseniz oynayabiliriz :D orman dışında her rolü oynuyorum. Bu arada elbette tek sebep oyun değil tek başıma oynamaktan da sıkıldım ama bol bol lig atlamak da istiyorum yani :D

İsteyenler hesabımı inceleyebilir: Ludenist#TR1

Oyunu seviyorum ve ciddiye alıyorum. Oynadığım oyuna bu kadar zaman ayırdığımdan ciddiye almamak saçmalık oluyor zaten. Sadece eğlenmek zaman öldürmek istesem gider single player oyunlar oynarım. Buradaki rekabeti kazanmak istiyorum açıkçası. Çok gözü yüksekte gelicek belki size ama Bu sezon en azından Diamond olalım istiyorum oynadığım kişiyle. Zamanı olan ve benim gibi düşünen birini arıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı