League of Legends e-posta ve şifremi unuttum

Oyun tarafındaki kullanıcı adı ve şifreni biliyorsan eğer bir şeyler yapabilirsin ve ticket ile sorun çözülebilir.
E-posta tarafında ise sana ait olduğunu belirten kimlik bilgilerini desteğe gönderirsen belki çözebilirler.

Oyun tarafındaki kullanıcı adı ve şifreni biliyorsan eğer bir şeyler yapabilirsin ve ticket ile sorun çözülebilir.
E-posta tarafında ise sana ait olduğunu belirten kimlik bilgilerini desteğe gönderirsen belki çözebilirler.

Hocam oyuna girebiliyorum oradan ticket atsam olur mu yani şimdiki Gmail'e devredilir mi?

Ortada hiçbir şey yok bulamazsanız en azından tutunacak bir dal olsaydı :D oyun hesap adınızı biliyorsanız belki ticket atıp şansınızı deneyebilirsiniz.

Oyuna girebiliyorum ticket açabiliyorum tek sıkıntı Gmail yani kanıtlamak için kimliği filan gönderebilirim.

Zamanında Diablo 3 almıştım e-posta okula aitti ve erişemiyordum kimlik bilgilerini yolladım kabul edildi. Eğer oyundan telefonunu da aktif etmişsen zaten vermemeleri zor. Daha önceden RP yada ilk kostüm, ilk hero gibi sorular sorabilirler.

Denemekten çekinme yardımcı olacaklardır.

Zamanında Diablo 3 almıştım e-posta okula aitti ve erişemiyordum kimlik bilgilerini yolladım kabul edildi. Eğer oyundan telefonunu da aktif etmişsen zaten vermemeleri zor. Daha önceden RP ya da ilk kostüm, ilk Hero gibi sorular sorabilirler.

Denemekten çekinme yardımcı olacaklardır.

Hocam korktuğum şey inanmayıp hesabımı kapatacaklarından korkuyorum 5 yıldır böyle oynuyorum.

Geri
Yukarı