Lenovo G510 çift ekran kartı sorunu

saydam

Hectopat
Daha fazla  
Birçok konu açılmış bununla ilgili ancak hepsini denememe rağmen bilgisayarı aldığımdan beri birçok oyun ekran kartını algılamıyor ne yaparsam yapayım olmuyor yardımcı olabilecek arkadaşlar var mı ? Oyuna giriyorum ayarlar kısmında sadece Intel gözüküyor. AMD Radeon menüsünden oyunun performansını seçtim her şeyi ayarladım ama oyun içinde geçiş yapmıyor. Yardımcı olacak arkadaş varsa uzaktan bağlantıyla deneyebilir şimdiden teşekürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hepsini denedim uyumlu diğer driverleri de denedim . Sağ tıklayınca öyle bir sekme çıkmıyor bende maalesef. Bugün lenovo teknik servisine bağlandım canlı olarak onlarda yardımcı olamadı.

Bulunduğum şehir sıkıntı biraz hangi tamirciye götürsem format atar veririz düzelirse düzelir garanti veremeyiz diyor . Bugün bir program buldum techpowerup gpu-z diye. Az çok işe yaradı ancak oyunun tam ortasında bir yerde ekran kartı işlevini yitiriyor birden kitleniyor oyun

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı