Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H laptopta takılmalar oluyor

yLeo

Femtopat
Daha fazla  
Benim Lenovo Legion 5 Pro 16ITH6H markalı laptopum var. Alalı 2 ay falan oldu ve bu aralar drop sorunu yaşamaya başladım. Bilgisayarı açtığım zaman sorun yok ancak bir 3-4 saat sonra bilgisayarda 1 saniye bile sürmeyen takılmalar oluyor. İnternette falan dolaşırken pek bir sorun yaratmıyor ama oyun oynarken gözle görülür bir şekilde rahatsız ediyor. Neden olduğunu anlamadım acaba eksik driver falan mı yükledim diye düşünüyorum ama Aygıt Yöneticisi'nden baktığımda eksik bir driver falan bulamadım. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Benim de Legion 7-16ıthg6 cihazımda dediğiniz şey mevcut. Bunun dışında laptop boşta(3-5 sekme Chrome açık sadece) 50-55 derece civarı dolanıyor. Sizinde sıcaklık değerlerinizde bu tarz şeyler var mı?​

Chrome vs açıkken değil mi ? Sanırım termal macun değişim zamanı geldi benim. 10 aylık cihaz benim. Haberiniz olsun bir yıl dayanmıyor neredeyse macunu.
Benim alalı 2 ay oldu ama. Bu kadar hızlı macun değişimi istemez herhalde. İşletim sistemi ile bi sorun var gibime geldi ama ben bulamadım. Olmadı format atacağım bilgisayara.

benim de Legion 7-16ıthg6 cihazımda dediğiniz şey mevcut. Bunun dışında laptop boşta(3-5 sekme Chrome açık sadece) 50-55 derece civarı dolanıyor. Sizinde sıcaklık değerlerinizde bu tarz şeyler var mı?​

Merhaba, benim Legion 7 16ITHG6 laptopumda da sıcaklık ve oyunlarrda 1-1.5 saniyelik takılmalar olmaya başladı sorunu çözdünüz mü?

Merhaba, benim Legion 7 16ITHG6 laptopumda da sıcaklık ve oyunlarrda 1-1.5 saniyelik takılmalar olmaya başladı sorunu çözdünüz mü?
yok hocam çözemedim. Valorant gibi basit bir oyunda bile 86 dereceyi görüyor ekran kartı. Sorunun termal macun kaynaklı olduğunu düşünüyorum. Sanırım bakım zamanı geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı