Lenovo Legion R25i-30 24.5" FHD 0, 5ms 165 Hz nasıldır?

Özkan_27

Femtopat
Daha fazla  
Oyun ve gündelik kullanım için alacağım. Daha önce MSI G274qpf aldım sorun çıktığı için iade ettim. Ürünün yorumları genel olarak iyi ama OC ile 180 Hz de 30 dk kalabiliyor gibi yorumlar yapılmış. Kafam karıştı açıkçası. Tavsiye eder misiniz?

Oyun ve gündelik kullanım için alacağım. Daha önce MSI G274qpf aldım sorun çıktığı için iade ettim. Ürünün yorumları genel olarak iyi ama OC ile 180 Hz de 30 dk kalabiliyor gibi yorumlar yapılmış. Kafam karıştı açıkçası. Tavsiye eder misiniz?
15Hz fark için OC ile uğraşmaya bile değmez zaten.
Bu bütçede en iyisi al geç.

Aldım. Kullanıyorumda. Sanırım açarken çizdim o da görülmüyor zaten. Memnunum.

Gayet iyi bir monitör almanı tavsiye ederim.

Kendım kullanıyorum herhangi bir sıkıntısı gormedım tek kotu yani denıldıgı uzere 30dk 180Hz de kalıyor oda benim icin muhim bir durum olmadıgı icin gayet memnunum monıtorden.

Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeler için. İnşallah ölü pikselli ghostingli bir cihaza denk gelmem. Hepsiburadadan almayı düşünüyorum yorumlarda sorun yaşayıp kolayca iade edenler olduğunu gördüm. En azında iade de sorun çıkarmazlar fiye düşünüyorum.

Teşekkürler arkadaşlar tavsiyeler için. İnşallah ölü pikselli ghostingli bir cihaza denk gelmem. Hepsiburada'dan almayı düşünüyorum yorumlarda sorun yaşayıp kolayca iade edenler olduğunu gördüm. En azında iade de sorun çıkarmazlar fiye düşünüyorum.

Kutuyu yırtmazsanız direkt iade edebilirsiniz. Ben heyecandan bıcakla dele dele açmıştım kutuyu. Artık istesem de iade almazlar sanırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı