Elektronik Lenovo Legion Y27-30 Visa ile 5000TL

Hocam ölü piksel sorunu ben yaşamadım. Işık sızması da IPS panellerde genel bir sorun zaten, bu modelde de var ama abartılacak kadar fazla değil. Genel olarak memnunum. 180 Hz olması sizi yanıltmasın ama, çünkü monitör normalde 165 Hz'i destekliyor ve 180 Hz'e boost ile çıkabiliyor. Yarım saatten fazla da kalamıyor benim anladığım kadarıyla eğer kalırsa kendi kendine ekran gidip geliyor ve 165 Hz'e almış oluyor kendini. Bu ayarlarıyla mı alakalı yoksa genel bir sorun mu ben çözemedim, açıkçası uğraşmadım 165 Hz de beni memnun ediyor.
Teşekkür ederim hocam.

Dikey oluyor, ben de aynı monitörü kullanıyorum. Bu fiyata alınabilecek bir ürün tavsiye edebilirim. Ürün hakkında sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım.
Selamlar hocam. Maalesef bu model hakkında çok az bilgi ve inceleme var. Rica etsem aşağıdaki yöntemle panel bilgisini öğrenebilir misiniz? Bu sayede pek çok bilgi sahibi olabiliriz:
"Power tuşuna basılı tutarak monitörün güç kablosunu çıkarın, basılı tutmaya devam ederken güç kablosunu geri takın ve monitörün ekranının tamamen gelmesini bekleyin. Ekran geldikten birkaç saniye sonra bırakabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz bir menü açılmadıysa monitörün normal menüsü üzerinden giriliyor olabilir, normal menüsünde bir değişiklik var mı kontrol edin. Bir değişiklik yok ise aynı işlemi diğer tuşlar ile deneyebilirsiniz.

Monitörünüzde eğer joystick varsa aynı işlemleri joystick'i sürekli yukarıda/sağda/solda/aşağıda tutarak veya joystick'e basılı tutarak deneyebilirsiniz."

Şu an kullanıyorum. İlk kutusundan çıkarken içinde sabit olmayan ve yuvarlanan küçük bir şey sesi vardı sağ olsun Nethouse satıcısı iade almadı. Ben de bir şey olmaz sanırım diyerek kullanmaya devam ediyorum. Şu anlık gayet memnunum ekran kalitesi gayet iyi. Hoparlörler laptopumdan çok daha iyi ve kaliteli baslarda yetersiz olsa da geriye kalan konularda canlı ve güçlü. HDR var ancak açtığımda beyaz sayfada renkli bölgeler oluşuyor. Laptopa mini DP to DP ile bağlayınca 180 Hz'e kadar alabildim.

Selamlar hocam. Maalesef bu model hakkında çok az bilgi ve inceleme var. Rica etsem aşağıdaki yöntemle panel bilgisini öğrenebilir misiniz? Bu sayede pek çok bilgi sahibi olabiliriz:
"Power tuşuna basılı tutarak monitörün güç kablosunu çıkarın, basılı tutmaya devam ederken güç kablosunu geri takın ve monitörün ekranının tamamen gelmesini bekleyin. Ekran geldikten birkaç saniye sonra bırakabilirsiniz. Daha önce görmediğiniz bir menü açılmadıysa monitörün normal menüsü üzerinden giriliyor olabilir, normal menüsünde bir değişiklik var mı kontrol edin. Bir değişiklik yok ise aynı işlemi diğer tuşlar ile deneyebilirsiniz.

Monitörünüzde eğer joystick varsa aynı işlemleri joystick'i sürekli yukarıda/sağda/solda/aşağıda tutarak veya joystick'e basılı tutarak deneyebilirsiniz."
Hocam şu anda okul sebebiyle şehir dışındayım o yüzden monitöre erişimim yok. Monitöre sahip olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır.

Dikey oluyor, ben de aynı monitörü kullanıyorum. Bu fiyata alınabilecek bir ürün tavsiye edebilirim. Ürün hakkında sorusu olan varsa cevaplamaya çalışırım.
Hocam monitör elime ulaştı benim de biraz saçma bir soru soracağım. Ekranın üstünde jelatin varmış gibi gözüküyor fakat kenarlardan çıkartamıyorum. Ekranda jelatin mevcut mu?

Hocam monitör elime ulaştı benim de biraz saçma bir soru soracağım. Ekranın üstünde jelatin varmış gibi gözüküyor fakat kenarlardan çıkartamıyorum. Ekranda jelatin mevcut mu?
G24-20'de de böyleydi jelatin var gibi bir koruma var ama çıkarılmıyor yani olayı bu. G24-20'e göre renkleri ben çok beğenemedim çok canlı değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı