Lenovo ThinkBook vs HP EliteBook

Kunget

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, bilgisayar almayı planlıyorum. Daha önceki konumda anlaşılacağı üzere gönlümde yatan 14" bir bilgisayar almak fakat filtreyi biraz açtığımda Lenovo ThinkBook serisini gördüm. ThinkBook serisinde güncel işlemciye sahip 15-20 bin civarında 14" model bulamadım fakat 15.6" buldum. Bir de HP EliteBook var o da 14" ve özellikleri tamamen aynı. Size sormak istediğim acaba hangi seri daha iyidir? Daha önce Ideapad'i gördüm ve Thinkpad kullandım muhtemelen ThinkBook serisi de iyidir fakat EliteBook serisini hiç görmedim. Bu konu hakkında görüşlerinizi yazarsanız memnun olurum.

HP EliteBook.

Lenovo ThinkBook.

Son düzenleyen: Moderatör:
EliteBook ThinkBook'a göre daha kaliteli bir model.
Bende 14'' olduğu için EliteBook almaya karar vermiştim. Sipariş vermek için girdiğimde gördüm yorumunu teşekkür ederim. Nedense sipariş verirken parayı çekemedi, yeniden sipariş vereyim dedim birkaç dakika önce aynı siparişi verdiniz dedi. Banka kartı ile almaya çalıştım tutar yüksek olunca sorun oldu sanırım. Başka bir bankada kredi kartı limitimi güncelledim birkaç saat sonra yeniden deneyeceğim bakalım.

Olumlu yorumları daha fazla olduğu için ''netsipariş'' isimli satıcıdan almaya çalıştım ondan almaya çalışınca nedense parayı çekemedi. ''Ebrar Bilgisayar'' isimli satıcıdan aldığımda oldu. Umarım sorunsuz gelir.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı