lenovo z580 e ssd taksam sorun olur mu ?

B

burakoz211

Ziyaretçi
Merhaba benim lenovo z580 diye bir laptobum var ssd takmak istiyorum ve dvd bölümünede benim eski hdd yi fakat laptopda şöyle bir sorun var 3.0 usb takınca wifi çalışmıyo güç yetmiyor diye düşünüyorum çıkarınca tekrar düzeliyor bu ssd ve hdd yi taksam birşey olur mu hani yine wifi'ın sürekli çalışmama gibi bi durum olur mu ?

ssd 1: Sandisk 64 Gb Sata3 490/240mb Ssd Disk Sdssdp-064g-g25 24453677 - n11.com
ssd 2: Sandisk 64gb 490mb/240mb Sata3 Ssd Sdssdp-064g-g25 26168729 - n11.com

dvd to ssd: Ssd - Hdd Kizak Dvd To Hdd Ssd Yuva Kutu Caddy Sata 9,5 - 12,7 Mm 18560900 - n11.com

şimdiden teşekkürler.

Backup4all ile bir geri dönüş noktası oluşturduktan sonra denersen olur.

Backup4all::
Windows için ödüllü bir veri yedekleme yazılımıdır. Bu yedekleme programı yedekleme görevlerini, şifre koruma ve depolama alanı kazanmak için sıkıştırarak optimize ederek tamamen değerli verilerinizi korumak için tasarlanmıştır.

peki onu anladım onlarda sorun yok driverler falan bende var fakat hdd ve ssd yi aynı anda takarsak güç yetmezliği olur mu yani wifi yı falan etkiler mi demek istemiştim bilgi için teşekkürler

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı