Lenovo Z710'da Mac Os Mavericks 10.9.1 Kurulumu

sodra

Hectopat
Merhabalar, foruma yeni üye oldum. Henüz ilk mesajım.

Mavericks 10.9.1 RAW dosyasını indirdim. USB'ye sorunsuz bir şekilde yükledim. Boot ederken sorun yaşıyorum. -x -f -v cpus=1 gibi ML2 tecrübemden kalan tüm komutları denedim. Hiçbir varyasyon kurulumu başlatmama yaramadı. Cihaz aşağıdaki gibi bir uyarı verip tekrar aynı ekrana geliyor . Yeni aldığım bir laptop ve sırf Mac Os x86 kurabileyim diye özellikle Nvidia chipsetli bir cihaz aldım.

Cihaz Lenovo Z710... I7 4700MQ işlemci var. Nvidia 740M ekran kartı var. 8 gb ram mevcut. 1 TB HDD var... ve Intel chipsetli bir wi-fi card bulunuyor cihazda. Tam donanım ayrıntısına girmeyeceğim. Düzgün bir şekilde yükleyebilirsem kext olayını bir şekilde hallederim diye düşünüyorum. Bu boot olayında atladığım bir yer var galiba.

M4gVHzz.jpg

Mavericks 10.9.2 Beta'da bu sorunu yaşar mıyım? Şu an Beta versiyonu mevcut, yamalama falan ile uğraşmadan 10.9.2'nin bu beta sürümünü indirsem daha kolay olur sanki. En kötü ihtimal haftaya 10.9.2 çıkar diyorsanız onu da bekleyebilirim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı