LG G2 mi ? Galaxy S4 mü ? Nexus 5 mi ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Demirberkan53 önce büyüklerinle konuşma şeklini bir değiştir abicim. Ergenlik bunalımlarını buraya yansıtma. Ben S4 iyi demiyorum sadece daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum ki iyi desem de bu benim görüşüm seni ne ilgilendiriyor. Ayrıca konuyu açan arkadaşımız " ne alacağımı size mi soracağım" demiş. O yüzden görüşünü belirt ve sus. Saygılı ol ayrıca. Diğer sözlerim zenfone 2 al diyenlere.

@Demirberkan53 önce büyüklerinle konuşma şeklini bir değiştir abicim. Ergenlik bunalımlarını buraya yansıtma. Ben S4 iyi demiyorum sadece daha kullanışlı olduğunu düşünüyorum ki iyi desem de bu benim görüşüm seni ne ilgilendiriyor. Ayrıca konuyu açan arkadaşımız " ne alacağımı size mi soracağım" demiş. O yüzden görüşünü belirt ve sus. Saygılı ol ayrıca. Diğer sözlerim zenfone 2 al diyenlere.
Peki daha iyi olmayan bir teli önerdiniz tamam diyorum buna , daha kullanışlı bulma sebebiniz nedir ? Arkadaki tuşlar diyecekseniz o arkadaki tuşlara alışınca çok rahat selfie cekerken vb. hiç katmayın.

G2 iyidir ama bataryası bildiğim kadarıyla sabit yani arka kapak diye bir şey yok ve batarya değiştiremiyorsun. Bu yönden zayıf ama diğerlerinden daha iyi :)

Beyler lütfen tartışmayın.
Farkında değilsiniz belki ama her iki taraf da yer yer saçmalıyor. :)

Konuyu burda kapattım. Hepinize iyi günler. :D
Zaten arkadaş telefonu aldığı için mecburen sonlanması lazım konunun.

Bir nokta için, ban atan modlar var. Size acımazlar. :D

Beyler lütfen tartışmayın.
Farkında değilsiniz belki ama her iki taraf da yer yer saçmalıyor. :)

Konuyu burda kapattım. Hepinize iyi günler. :D
Bir nokta için, ban atan modlar var. Size acımazlar. :D
Aynen kardeşim yeterince tartışma çıktı bence de. Konu kilitlenebilir.

Tamam sorun yok tartışmıyorum , arkadaş aldı telefonu hayırlı olsun.

Arkadaşlar mağzada nexus yokdu bende LG G2 ve Galaxy S4 arasında bir seçim yaptım ve seçimini S4'den yana kullandım. S4 daha ince ve daha hafif geldi. Renkler ve zevkler tartışılmaz arkadaşlar bırakın da hangi telefonu alacağıma ben karar vereyim.
Siz karar vericekseniz neden konu açtınız. :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı