LG G3 32 GB ile yorumlarınız

OneAcar 37

Hectopat
Daha fazla  
Yeni telefon alacağım. Samsung S4 Miniden sonunda kurtulup kardeşime bombalayacağım. :ROFL: Belirttiğim gibi 1 aya 32 GB olan modelini alacağım. @Silinen üye kardeşim seninde yorumlarını almak isterim. Şarjı nasıl gidiyor ? Lolipop 'tan sonra cihaz daha mı iyi daha mı kötü oldu ? Kamerası nasıl ? Birde ben paralel ithalat alabilirim de Lolipop güncellemesini alır mıyım? Veyahutta çok geç mi alırım ?
Herkes yorum ya da görüş yazsın. :D:D:D:D

Şarjı şuan da gayet iyi, kamerası muhteşem ötesi diyebilirim. Lolipop güncellemesi ile bazı sorunlar geldi, klavyede yazı yazarken kasmalar mevcut 5.1 ile düzeleceğini umut ediyoruz. Paralel ithalat güncellemeyi etkilemez merak etmeyin. Ve bir de şu konuya göz atın. ;)

Şarjı şuan da gayet iyi, kamerası muhteşem ötesi diyebilirim. Lolipop güncellemesi ile bazı sorunlar geldi, klavyede yazı yazarken kasmalar mevcut 5.1 ile düzeleceğini umut ediyoruz. Paralel ithalat güncellemeyi etkilemez merak etmeyin. Ve bir de şu konuya göz atın. ;)
Görüş yazdığınız için öncelikle teşekkürler. Bu konuya baktım fakat bu sanırım Türkiye için gelen güncelleme. Paralel ithalat alırsam bu yöntemle cihazı güncelleyebilir miyim ?

G3 32 GB modeli kullanıyorum paralel ithalat aldım. Lollipop güncellemesi geldi ve yükledim maalesef 4.4.2 nin daha iyi olduğunu düşünüyorum.

Bende G3 32 GB modelini kullanıyorum. Şarjı söylenenlere göre çok iyi gidiyor. Ben telefonda oyun oynamam. İntetim daima açıktır. Kullandığım uygulamalar; kamera, whatsapp, müzik (kulaklıkla), telefon, internet, bankacılık uygulamaları vs... Yani oyun hariç hemen hemen herşeyi kullanıyorum.
Telefon kullanım aralığım sabah 10 ile gece 2-3-4 e kadar değişiyor. Bu kullanım şekliyle %30 kadar şarj atıyor. Şarj konusu böyle.
Cep telefonunu multimedia amaçlı kullanan birisiyim, elimin altında laptop olmasına rağmen laptop'a geçme ihtiyacı duymuyorum. Her işimi görüyor.
Daha öncesinde Galaxy S3 kullanıyordum, o telefonda başlarda güzeldi, bunun kadar olmasa da, daha sonradan güncellemelerle hantallaştı telefon.
Bunda ne olur bilemiycem şu an 4.4.2 sürümünü kullanıyorum.
Şu an bütün amiral gemisi telefonlarda bildiğim kadarıyla aynı işlemci ve grafik yongası kullanılıyor (Yanılıyor olabilirim.)
Yeni telefonların hepsi güzel artık.
G3'ün kamerasına değinecek olursak kamerası güzel ama süper değil. Ancak gece video çekimlerini beğenmedim ben, çok karanlık çıkıyor. Video için de bi gece modu gibi bir şey koysalarmış daha iyi olurmuş. Ek olarak 4k video çekebildiği yazıyor; yalnızca 5 dk çekebiliyor. 5 dk çektikten sonra telefon çok ısınıyor ve uyarı çıkıyor. 4k video çekimini sırf telefon 4k video çekiyor diyebilmek için koymuşlar bence bir işe yaradığı yok. Gerçi sınırsız çekebilse de 4k televizyona kaç kişi sahip orası tartışılır.
Galaxy S3'ten buna geçtikten sonra biraz kısıtlanmış hissettim kendimi. Özellikle günlük kullanımı kolaylaştıran, hatırlatıcı özellikler eksik geliyor bu telefonda bana. Mesela S3'te bir mesaj gelince telefonu elime alınca ekranı açmadan anlardım, telefon titrerdi. Bildirimler için led ışığı 4 farklı rente yanıyordu ve telefonu elime almadan görebiliyordum, G3'te daha çok renk ile aynı özellik var diyenler olacaktır, ancak öyle cılız bir led koymuşlar ki telefona 10 sn kadar dikkatlice bakınca anca gözüküyor.

Kendimi biraz kaptırmışım :)
Neyse işte telefonun bütün özelliklerini sonuna kadar kullanan kişilere S5 öneririm, ama ben o kadar çok özelliği kullanmam gerek yok diyorsanız G3.
Yukarıda da dediğim gibi artık amiral gemisi telefonların hepsi çok iyi. Dış görünüşüne bakarak telefon seçebilirsiniz bu kadarını söyleyim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı