LG G3 VS SONY XPERİA Z2

İkisininde özellikleri eşit gibi. 3 aşşağı 5 yukarı gibi. Ama g3 daha yavaş ısındığı için g3 diyeceğim.

Benim tavsiyem SONY XPERIA z2 . Ben de xperia z2 var ve telefon akıyor resmen. G3 teki 2k ekran vs artısı var ama 2k ekran gerçekten telefonu çok daha yoruyor doğru orantılı olarak pil ve performans aynı oranda düşüyor. Xperia z2 nin arayüzü gerçekten çok seri çalışıyor walkman albums vs uygulamaları ile bir adım öne geçiyor. Kamera olarak ise z2 ile g3 aynı seviyede diyebiliriz. Gönlün hangi telefonu isterse onu al ama bence z2 al metal kasa daha premium his verecektir. :)

Bir LG G3 kullanıcısı olarak pil ömrü sizin için daha önemliyse kesinlikle Z2 almalısınız.Tabiki LG G3 güzel bir telefon ama 2K ekran dolayısıyla hem de çok oyun oynayan internette dolaşan biriyseniz pil performansı belki sizi tatmin etmeyebilir. Ama G3 ün pil performansıda kötü değil arada bir oyun surf felan 1 günü çıkarıyor. Tabiki G3 ün işlemcisi 2k ya yetemediğinden arada ana ekranın durması gibi hatalar veriyor bende var başkalarında varmı bilmiyorum. Z2 kullanmadım ama G3 kesinlikle önerebilirim ikisininde birbirinden aşağı kalır yanı yok kamerasıydı performansıydı şuydu buydu aynı, yok pil daha uzun süre gitsin dersen kesinlikle diyebileceğim Z2

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı