LG UltraGear 24GN65R-B 23.8 vs. Samsung Odyssey G3 24

suhayilmazok1

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, bu iki monitör arasında kaldım. Biri IPS diğeri değil genelde oyun için kullanılacak sizce bu fiyat farkı verilir mi?

G3 aşırı ghosting sorunu olan bir model forumda birçok konusu var açıkçası tavsiye etmem ucuz VA panel alınmasını. IPS panel çok daha iyi bir seçim olacaktır.

Merhaba, bu iki monitör arasında kaldım. Biri IPS diğeri değil genelde oyun için kullanılacak sizce bu fiyat farkı verilir mi?
Alttaki iyi. Bütçe çıkarsa İtopya'dan Gigabyte G24 öneririm.

Aynı ikilemi hatta içine Asus'un bir modelini de katıp üçlemi bende yaşadım. Samsung'un 27 inç 165Hz olanını almayı düşünüyordum hatta daha önce almıştım sonra iptal oldu bi sebepten.. diğer yandan IPS olsa daha mı iyi olur falan derken en son VA paneller hakkında bir kaç olumsuz video izleyince önce IPS'te sonrada ASUS'ta karar kıldım. Bir kaç gün önce konu açmıştım, orada bi arkadaş LG'yi tavsiye etmişti onuda not düşeyim.

LG'ye karar verirsen ve satıcı çok bilindik değilse Vatan'da 3.999 tl aynı monitör. Hani 100 tl daha fazla verip daha bilindik/güvenilir yerden almak bana daha mantıklı geliyor ama senin bileceğin iş tabi. Kendi aldığım monitör henüz elime ulaşmadığı için yorum yapamıyorum ama 4099 tl'ye aldım ve aldığım gün (dün) akşam 4699 oldu, bugünde 4840'a çıkmış fiyatı. Lg'yi ise bir süredir hep aynı fiyatta görüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı