LGS baraj var mı?

Babapro8161

Femtopat
Daha fazla  
Bir şey soracağım LGS'de baraj var mı? Bazı kişiler var diyor bazı kişiler yok diyor net bir şey bilen biri bir şey diyebilir mi? Bu durum beni çok geriyor eğer varsa baraj kaç puan ve barajı geçemezsen ne olur ben ortalamayla gitmeyi planlıyorum onu etkiler mi?

Ya okulda bazı arkadaşlar 200 puanın altına düşersen seçim yapamıyorsun falan dedilerde bende stresli biriyim ondan gerildim teşekkürler yanıtınız için.

Öyle birr şey yoktur herhalde, yerel yerleştirmeyle girersin de. 200 puan altına da düşmezsiniz bence 100 puandan başlıyor sınav zaten 😃

Öyle birr şey yoktur herhalde, yerel yerleştirmeyle girersin de. 200 puan altına da düşmezsiniz bence 100 puandan başlıyor sınav zaten 😃

Ya zaten derslerim falan iyide öyle deyince söz konusu geleceğim olunca stres yaptım biraz ondan batırmış olabilirim ama öyle bir şey olmaması rahatlattı beni tekrar teşekkürler.

Ya okulda bazı arkadaşlar 200 puanın altına düşersen seçim yapamıyorsun falan dedilerde bende stresli biriyim ondan gerildim teşekkürler yanıtınız için.

Baraj yok, LGS'den düşük alacağını düşünüyosan OBP puanını kullanırarak yerel yerleştirmeden bir okula gidersin. OBP puanında düşükse idarelik normal bir okula gidip 10.sınıf puanını yükseltir daha güzel bir okula nakil alırsın.

Baraj yok, LGS'den düşük alacağını düşünüyosan OBP puanını kullanırarak yerel yerleştirmeden bir okula gidersin. OBP puanında düşükse idarelik normal bir okula gidip 10.sınıf puanını yükseltir daha güzel bir okula nakil alırsın.

Yok yok okul puanım toplamda üç yılın 89-90 oluyor yani bir Anadolu tuttururum diye düşünüyorum.

Geri
Yukarı