LGS'ye 15 gün kala matematik nasıl çözülmeli?

Sude_1091

Zeptopat
Daha fazla  
Benim sadece matematikte eksiğim var. Eksik dediğim de soru çözemiyorum. Temelim var son 15 günde nasıl çalışmalıyım sizce? 10 neye çıksam yeter şu an 8-2 net arasındayım.

Hocam kesinlikle kareköklerdeki eksiklerini kapatmaya çalış ondan sonra denkleme önem ver çünkü denklem çözebilmek çok işine yarayacak ondan sonra eksik olduğun konuları belirle onları soru sayısına ve yapabilme olasılığına göre dizdikten sonra teker teker sabah akşam o konulardan soru çöz ama anlamadığın yapamadığın sorunun çözümünü öğrenmeyi unutma.

Nasıl ve hangi tarzda soruları çözüyosun?

Kazanım ve beceri temelli soruları çözmeye çalışıyorum 3 kaynağım var güçlendiren fenomen a ve çanta yayınları çanta yayınları yeni nesil olduğu için zorlanıyorum o yüzden başlamadım daha genelde. Soru çözdüğümde çözemediğim soruların video çözümüne bakıyorum onu genelde fenomende yapıyorum çünkü 1 soru türünden 2 soru var diğerini kendim çözüyorum.

Hocam kesinlikle kareköklerdeki eksiklerini kapatmaya çalış ondan sonra denkleme önem ver çünkü denklem çözebilmek çok işine yarayacak ondan sonra eksik olduğun konuları belirle onları soru sayısına ve yapabilme olasılığına göre dizdikten sonra teker teker sabah akşam o konulardan soru çöz ama anlamadığın yapamadığın sorunun çözümünü öğrenmeyi unutma.
Teşekkürler

Geri
Yukarı