Lisanslı Windows 7 Kurulumu

himmetkck

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar size bi sorum olucaktı. Wndows 7 lisanslı iso dosyası var onu flash belleğe attım ve kurdum lisans bilmiyorum ama kurduktan sonra lisans yeri çıkar ya o çıkmadı sistemden baktım otamatik lisans 3 gün sonra etkinleşicek dedi acaba etkinleşir mi ?

Son düzenleyen: Moderatör:
ISO dosyaları lisanslı olmaz. Orijinal lisansınız var ise Bilgisayar sağ tık Özellikler kısmından Etkinleştirme işlemini yapabilirsiniz.

android3 yok kardeş ben o isoyu windows 7nin orjinal cdsinden aldım cdnin içinde görünmez şekilde yazılmış şuan 2gün sonra oto etkinleşicek diyor sizce etkinleştirirmi dediğim gibi yasal lisanstır arkiden aldım ! oda kullanıyor

android3 yok kardeş ben o isoyu windows 7nin orjinal cdsinden aldım cdnin içinde görünmez şekilde yazılmış şuan 2gün sonra oto etkinleşicek diyor sizce etkinleştirirmi dediğim gibi yasal lisanstır arkiden aldım ! oda kullanıyor
Arkadaşın kullanıyorsa ve sende aynı lisansla pcne yüklüyorsan o zaten korsan oluyor 1 lisans ile 1 pc ye orjinal yükleyebilirsin istisna durum yoksa.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı