Alıcı Logitech F310 Gamepad

F310 ile benzer özelliklere sahip hafif kusurlu bakım isteyen bir gamepad mevcut elimde, tam model "Logitech Dual Action" eğer bakımını yapar kullanırım derseniz 40TL'den veriyorum. Detayları isterseniz; [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
Spesifik olarak F310 arıyorum, temiz ve sıkıntısız olsun beni uğraştırmasın diyorsanız iyi şanslar dilerim :)
Geçtiğimiz haftalarda 2 adet F310 sattım keşke size denk gelseymiş.

F310 ile benzer özelliklere sahip hafif kusurlu bakım isteyen bir gamepad mevcut elimde, tam model "Logitech Dual Action" eğer bakımını yapar kullanırım derseniz 40TL'den veriyorum. Detayları isterseniz; [email protected] adresinden ulaşabilirsiniz.
Spesifik olarak F310 arıyorum, temiz ve sıkıntısız olsun beni uğraştırmasın diyorsanız iyi şanslar dilerim :)
Geçtiğimiz haftalarda 2 adet F310 sattım keşke size denk gelseymiş.
Hocam benim derdim direk taktığım zaman fifa nba 2k vs uyumlu olması.Normal gamepadlerde tuş kombinasyonları falan çok saçma oluyor ayarlanmıyor. F310 mantığında çalışıyorsa mail atabilirim.

Son düzenleme:
Hocam benim derdim direk taktığım zaman fifa nba 2k vs uyumlu olması.Normal gamepadlerde tuş kombinasyonları falan çok saçma oluyor ayarlanmıyor. F310 mantığında çalışıyorsa mail atabilirim.

F310 ile görünüşüne kadar aynı zaten, bir tek tuşları renkli değil, FIFA 14 oynardım zamanında sorun çekmeden ancak zamanla bazı kusurları çıkmaya başladı. Tam olarak saymak gerekirse;
Soldaki hareket tuşları biraz sert ve sağ analog biraz ağır. Yağlanmaları lazım sanırım.
Kablosunu sallayınca bağlantı saliselik gidip geliyor.

FIFA oynarken kullanılan 1-2-3-4 (yani X,A,Y,B) tuşları sorunsuz.
Arka kısımdaki R1-2,L1-2 sorunsuz
Sol analog (hareket için) sorunsuz

Dediğim gibi size uygunsa, bakımını yapar sorunları çözerim diyorsanız, mailden ulaşırsanız ürünün detaylı ilanını da paylaşabilirim, fotoğraflarını vs görebilirsiniz.
Şahsen PS4'e de sahibim PC'de gamepad olarak Dualshock 4 kullanıyorum bu yüzden eldeki diğer bütün PC gamepadlerini çıkardım. Bakımı ile vs uğraşmak istemiyorum bununda, o yüzden satılık.

Yeni konular

Geri
Yukarı