Logitech G230 Almak

mami27

Hectopat
Daha fazla  
Oyunlarda ses kasarak oynayan bir player olduğum için kulaklık seçmem gerek. Üstadlarım sizce bu Logitech g230 almalı mıyım ?

Oyunlarda ses kasarak oynayan bir player olduğum için kulaklık seçmem gerek. Üstadlarım sizce bu Logitech g230 almalı mıyım ?
Oyuncusun ve G230 dan bahsediyorsun. En az logitech serisin den kulaklık alacaksan en aşağı G430 çünkü sanal 7+1 ses sistemi veriyor. G230 Stereo bir kulaklık bunu almaya karar verdiysen Razer surround ile kullanabilirsin. ;)

Ben G230 kullanıcısı olarak söylüyorum son derece menunum. Oyun vesaire için gayet yeterli denebilir. Mikrofon kalitesi güzel. Sesler gelirken gecikmeye uğramıyor. Arkadaşın dediği gibi tek eksiği olan surround da ek programlar ile kapatılabiliyor.

G230 kullanıyorum 1 seneyi geçti ve fiyatına göre tasarım ve kalite olarak son derece memnunum. O fiyata çok fazla alternatif bir seçenek yok bence alınır. :)

G230 kullanıcısıyım, G430 dan tek farkı içinde ses kartının gelmemesi. Yanlış bilgilendirme yapmayalım lütfen. Kulaklığın yanına bir de ses kartı alabilirsen çok iyi olur, fps oyunları için giriş seviyesinde bir kulaklık ta olsa yarı yolda bırakmıyor.

Merhabalar, bende de G230 var. Razer'in programı demo olarak geliyor. Nasıl kullanabilirim? Ses kasmak için.

Arkadaşlar ben de bir kaç soru sorayım. Ben de g230 kulaklık almayı düşünüyorum fakat Msi gaming 3 anakart ile surround ses alamaz mıyım? Alabiliyorsam içinde ses kartı olan kulaklık almak gereksiz yere para vermek olmayacak mı? Ayrı bir yazılıma mı ihtiyacım var surround ses alabilmek için? Ayrıca rahatlık konusunda Sibera v2 ile karşılaştırıldığında hangisi daha rahattır?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı