Logitech G230 Tavsiye eder misiniz?

Can Çakmak

Kilopat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Evet, arkadaşlar 180TL civarı bütçem var. Bu kulaklığı çok beğeniyorum. Fakat daha iyi tavsiyeleriniz varsa ilgilenebilirim. Kullanacağım alan genelde FPS oyunları, Skype, müzik. Mikrofon kalitesi benim için önemli.

Almanı önermiyorum, çoğu kişi mikrofonundan şikayetçi, benim sorunum mikrofonun çok az ses alması. Ses kartı ile 20db arttırdım ama tükürük sesleri de ekleniyor. Önermiyorum.

Hocam, ben 2-3 ay önce G430 satın aldım. Logitech Gaming Software üzerinden eğer ekolayzer ve dolby ayarlarını yapmasa idim çok az ses alacakmışım. Kısaca, eğer ayarları yapmasaydım G230'dan farksız idi. Bütçeyi arttırıp G430 alırsanız çok memnun kalırsınız, son olarak mikrofonuda kaliteli bence.

Hocam, ben 2-3 ay önce G430 satın aldım. Logitech Gaming Software üzerinden eğer ekolayzer ve dolby ayarlarını yapmasa idim çok az ses alacakmışım. Kısaca, eğer ayarları yapmasaydım G230'dan farksız idi. Bütçeyi arttırıp G430 alırsanız çok memnun kalırsınız, son olarak mikrofonuda kaliteli bence.
Benim için Gaming Software ayarlarını yazar mısınız ?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı