Logitech G29 alınır mı?

TunaBoyraz

Centipat
Daha fazla  
Yurt dışına tatile geldim. Son 1 yılda araba ve tır oyunlarında gamepad ile 500 saatim oldu direksiyon almak çok istiyordum ama Türkiye'de pahalı diye alamıyordum. Şu an Hollanda Amazon'da sıfırı indirimde 7000TL. Sizce alsam 2 hafta sonra köşeye mi koyarım yoksa düzenli olarak kullanıp eğlenir miyim? (Logitech G29)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanıp kullanmayacağın senin elinde bunun hakkında çok yorum yapmak pek doğru olmaz ama eğlenceli keyifli vakit geçirecek bir şey. Bence alınır.

Yurt dışına tatile geldim. Son 1 yılda araba ve tır oyunlarında gamepad ile 500 saatim oldu direksiyon almak çok istiyordum ama Türkiye'de pahalı diye alamıyordum. Şu an Hollanda Amazon'da sıfırı indirimde 7000TL. Sizce alsam 2 hafta sonra köşeye mi koyarım yoksa düzenli olarak kullanıp eğlenir miyim? (Logitech G29)

T300RS al 300 euro civarına bulunuyor.

T300RS al 300 euro civarına bulunuyor.

Fiyatı görmedim pardon 250 euro civarında sandım G29u. Fiyatı iyiymiş.

Sana kalmış ama gerek yok gibi bütçe varsa alınabilir.

Kral vallahi kusura bakma zamanını çaldım 923'e bütçe çıkmadı zaten farkları şunlar: Kulakçıklardan double Clutch (zaten vites var), trueforce, daha düşük tepki süresi (testlere baktım çok fark yok) onun dışında FFB gücü olsun pedallar olsun hepsi aynı.

Geri
Yukarı