Logitech G300 Gaming Mouse İncelemesi

Öncelikle merhabalar Sayın Technopat Sosyal ailesi;
Forumu genelde dışarıdan takip ederdim fakat bugün "Neden bende kayıt olmuyorum" dedim ve kaydımı oldum ve ilk konum olarak Logitech'in G300 isimli oyuncu mousesini incelemeye karar verdim. Öncelikle mousemizin teknik özelliklerinden bahsedelim.
Mousemiz optik bir mouse, bunu ilk duyduğumda "Optik bir gaming mouse ne kadar iyi olabilir ki ?" Sorusunu kendime sormuştum fakat performansı beni çok şaşırttı. 2500dpi olan bu mousemiz benim genelde oynadığım Counter Strike Global Office ve League of Legends oyunlarında tatmin eden bir hareket kabiliyetini sağladığını söyleyebilirim. Fiyatına oranla sunduğu performans gayet yüksek yani güzel bir f/p ürünü. Üzerinde bulunan 6 adet "G" tuşu istediğiniz tuş vuruşlarını yapmak üzere gayet kolay bir şekilde programlanabiliyor. Ürünün çoğu gaming mousede görmeye alıştığım örgü kablosu yok fakat sert plastikten yapılmış kolay kolay kırılıp aşınmayan bir kabloya sahip. Her oluşturduğumuz kullanıcı profiline özel mousemizin ışıklarını ayarlayabiliyoruz, 7 farklı renk seçeneği sunan logitech bu profiller üzerinde rahatça tek bir tuşla gidip gelebilmemizi sağlamış. Genel bir değerlendirmeye sokacak olursak

Artıları
+Tam bir fiyat performans ürünü
+Kolay ayarlanabilir profiller ve G tuşları
+Kullanılan kaliteli malzeme ve işcilik

Eksileri
-İçinden formalite bile olsa bir uygulama cd si çıkmıyor bunun yerine Logitech bizlere sitesinden gaming software uygulamasını indirmemizi söylemiş
-Örgü kablosu yok
-Bazı oyunlar için dpi seviyesi biraz düşük

Bu kadar inceleme yeterli sanırım yavaştan fotograflara ve kutu açılımına geçelim.

Ürünün kutusu;
1 (1620 x 2160).jpg

Arkadan görünümü
2 (1620 x 2160).jpg

Kutumuzun ön kapağı mıknatıslı bir şekilde yapılmış;
3 (2160 x 1620).jpg

Kutudan çıkardığımız zaman mouse ve Türkçe OLMAYAN kitapçıklar;
4 (2160 x 1620).jpg

Mouse'a biraz daha yakından bakalım;
6 (1653 x 2940).jpg

5 (1653 x 2940).jpg

Mouse ışıklarından bir örnek;
7 (1653 x 2940).jpg

İncelemem ve ilk konum bu kadar, bir hatam ve eksiğim varsa lütfen belirtiniz.
Saygılar
Berk Turan

Not: Bu yazı tarafımca yazılmış olup şahsımdan izin alınmadan kopyalanması ve çoğaltılması yasaktır.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim merak ettiğim 2-3 ay önce aldığımız MK-520 gibi Logitech logosu silinecek mi. kalite olarak beni bazen şarştıyor Logitech.

Cevap veremedim "Sosyal dışı resim servisi kullanmak"tan cezalandırılmışım Yorumlarınız için Size teşekkür ederim.Mouse yi kullanmaya başlayalı kısa bir süre oldu logonun soyulması olayını bilmiyorum fakat soyulacağını da sanmıyorum yandaki kaplama içinse evet zamanla soyulabilme vakaları yaşanmış akşam incelemeyi düzenler ve eksilere eklerim
Teşekkürler

Cevap veremedim "Sosyal dışı resim servisi kullanmak"tan cezalandırılmışım Yorumlarınız için Size teşekkür ederim.Mouse yi kullanmaya başlayalı kısa bir süre oldu logonun soyulması olayını bilmiyorum fakat soyulacağını da sanmıyorum yandaki kaplama içinse evet zamanla soyulabilme vakaları yaşanmış akşam incelemeyi düzenler ve eksilere eklerim
Teşekkürler
Üzerinden bir saat geçtikten sonra düzenleyemezsiniz, bu arada bende Temmuzun 13'ünde doğdum :D 98'de.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı