Logitech G502 alınır mı?

Steelseries mouselerde kronik soyulma sorunu var. Özellikle yaz aylarında kullanıyorsanız ve terleyen bir el yapısına sahipseniz mousenin avuç içine temas eden kısmı soyuluyor ve elinize vıcık vıcık yapısıyor. Bu durumu da servis kullanıcı hatası olarak nitelendiriyor.

Steelseries mouse alırken bir daha düşünün.

Steelseries mouselerde kronik soyulma sorunu var. Özellikle yaz aylarında kullanıyorsanız ve terleyen bir el yapısına sahipseniz mousenin avuç içine temas eden kısmı soyuluyor ve elinize vıcık vıcık yapısıyor. Bu durumu da servis kullanıcı hatası olarak nitelendiriyor.

Steelseries mouse alırken bir daha düşünün.
Yanlış! Sadece Rival 600 ve 650 de var o sorun diğerlerinde yok lütfen yanlış bilgi vermeyin 😡

Sensörü iyidir ama 116 gramlık Rog Gladius bana ağır geliyordu. 82 gramlık Razer Deathadder V2'ye geçince çok rahatladım. Bence 121 gram fazla, özellikle düşük DPI ile FPS oynuyorsan.
DA V2 ben de uzun süre kullandım, elime bir türlü uymadı ergonomisi. Biraz alışılmışın dışında yapısı. Arkadaşın eline uyarsa piyasadaki en iyi mouselardan biriydi. Fiyatına göre en iyisiydi, şu anki fiyatını bilmiyorum. Benim önerim de o fiyat bandında Rival 5 şu an için. Daha iyi alternatif çok ama fiyatları da bayağı artmış.

Mouse nasıldır arkadaşlar? Kullanan var mı?
4 sene boyunca kullandım kasası çok fazla yıpranıyor özellikle bu kısımları. Şuan G903 kullanıyorum tavsiye ederim.
@MrTurkishKebap bu arkadaş tam istediğim şekilde anlatmış. G903 böyle bir sorun yaşamadım.

Dosya Ekleri

• 20211217_163042.png
    20211217_163042.png
    147,5 KB · Görüntüleme: 59
  • 20211217_163018.jpg
    20211217_163018.jpg
    10,7 KB · Görüntüleme: 45
DA V2 ben de uzun süre kullandım, elime bir türlü uymadı ergonomisi. Biraz alışılmışın dışında yapısı. Arkadaşın eline uyarsa piyasadaki en iyi mouselardan biriydi. Fiyatına göre en iyisiydi, şu anki fiyatını bilmiyorum. Benim önerim de o fiyat bandında Rival 5 şu an için. Daha iyi alternatif çok ama fiyatları da bayağı artmış.
Yüksekliği az farelerle de benim elim hiç rahat etmiyor. Özellikle Steelseries farelere alışamıyorum, aylarca kullansam nafile, alışmaktan ziyade bir şey. Ergonomisini beğenmezsen yapacak bir şey olmuyor. Bilmediği bir tasarımda ilk defa fare kullanmak risk gerçekten, öyle mağazada teşhir ürününe elini koyunca anlayamıyabiliyorsun.

Geri
Yukarı