LoL'den ban yedim

Honor ne işe yarıyor?
Takdir seviyesi. 5 olduğun zaman ekstra ödül kazanıyorsun. Toksikliğine ve iyimserliğine bağlı olarak artıyor. Örneğin bu sezon yeni bir kostüm alacaksın. 3 erdem Malzahar'dı sanırım. Takdir seviyen 1 ve altındaysa sezon sonu ödüllerini alamazsın.

Son düzenleme:
Bi maçta sırf bi adama sil şu oyunu bir daha görmeyeyim seni burda yazdığım için ve maç sonu zaten tutması imkansız olan bir oyunun sonunda adamlar inhiye vururken ben soloda oyalayın yariö esprisini yaptığım için ban yedim. Ama aynı oyunda karakterimi banlayıp neden banladın diye sorduğum için tuttuğum siyasi partiye kadar küfür eden tüm oyun boyunca allaha peygambere basur kıçıma (basur değilim) küfür eden elemana ne oldu bilmiyorum.

Bi maçta sırf bi adama sil şu oyunu bir daha görmeyeyim seni burda yazdığım için ve maç sonu zaten tutması imkansız olan bir oyunun sonunda adamlar inhiye vururken ben soloda oyalayın yariö esprisini yaptığım için ban yedim. Ama aynı oyunda karakterimi banlayıp neden banladın diye sorduğum için tuttuğum siyasi partiye kadar küfür eden tüm oyun boyunca allaha peygambere basur kıçıma (basur değilim) küfür eden elemana ne oldu bilmiyorum.
Ben bu sezon nasıl banlatacağımı cidden buldum ve şu ana kadar hep işe yaradı. Küfür ettiyse sadece küfür ve hakaretten, afk ise afkdan raporluyoruz ve altına mutlaka küfür ettiyse küfür yazıp bırakıyoruz. Cidden işe yarıyor. Sadece bu hafta en az 20 kişi ban yedi. Art arda ise 4 kişi banlandı.

Yeni konular

Geri
Yukarı