LoL'e Yeni Güncelleme Geliyor

Mesela oyunda en ufak toksiklik yapan kalıcı banlanmalı ve affı olmamalı. Şu elo boost ve win trade olayına da el atmalılar.

Oyun içi Reportlama olayı geldi bu arada. Oynamadığınız için haberiniz yoktur muhtemelen. Umarım onunla düzelir bazı şeyler.

Mesela oyunda en ufak toksiklik yapan kalıcı banlanmalı ve affı olmamalı. Şu elo boost ve win trade olayına da el atmalılar.
Hocam bu ara biraz düzelttiler. Her maç sonunda şu ban yedi bu ban yedi diye bildirim geliyor. Ne kadar doğru bilemem. Çoğu maçımda rakip tilt olup oyun sonu ekleyip sövüyor çünkü chat banı yemiş yazamıyor :D Toxic insanlar bir yolunu buluyor yani.

Hocam bu ara biraz düzelttiler. Her maç sonunda şu ban yedi bu ban yedi diye bildirim geliyor. Ne kadar doğru bilemem. Çoğu maçımda rakip tilt olup oyun sonu ekleyip sövüyor çünkü chat banı yemiş yazamıyor :D Toxic insanlar bir yolunu buluyor yani.

Bende de hep mesaj geliyor artık. Önemsenmeye başladı biraz.

Toksik insan her yerde toksiktir ve düzelmez. Bazılarının hayatı oyundan ibaret olmuş. Maçı kaybettiklerinde ya da kaybetmeye yakın olduklarında ya takımına ya da rakibine dünya kadar flame yapıyorlar. Bu davranışı hoş karşılamıyorum, umarım bazı şeyler düzelir.

Eski youmu'yu değil eski prowler'ı kast ettim. Evet zırh deşme veriyor ama sadece 4 saniyeliğine. Eskiden prowler aldığında tüm oyun ekstra zırh deşmen oluyordu. Full build olduğunda sınırsız bir şekilde 25 hareket hızı ve 25 zırh deşmen oluyordu. Hareket hızını pasife eklemişler zırh deşmeyi de 20'ye nerfleyip 4 saniyeyle sınırlandırımşlar. Takım savaşında youmu full stack girdin vurdun 4 saniye içinde yapacağını yapman lazım. Eskiden sınırsızdı bu olay. Bir de eskiden prowler atınca %15 ekstra hasar veriyordu. Eski youmu + prowler ikilisi şuankinden çok daha iyiydi. Hem youmudan hem prowler'dan hareket hızı kazanıyordun zaten. Şuanki o hareket hızı da ancak jungle oynarken işe yarar. Midde oynarken çok bir mantığı yok.
Şimdi anladım ne dediğini ama artık youmuu da 8 ad veriyor pasif olarak. Dengeleniyor bir bakıma. Ayrıca prowlersın dashinin kaldırılmasının sebebi sion gibi charlardı aslında. Her chara alınıyordu ve oyunun dengesi aşırı bozuluyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı