M2 MacBook Air 13.6" için taşıma kılıfı önerisi

mehmetben

Picopat
Daha fazla  
Selamlar, 13.6" M2 Macbook Air için sleeve denilen taşıma kılıflarından bakıyorum. Çantamın içerisinde veya dışarı çıkarken taşımak için kullanacağım. Su geçirmez olması çok önemli, dışarıda yağmura yakalandığım senaryolardan korunmak istiyorum.

Trendyolda ve amazonda olmak üzere farklı markaların 2 tane kılıfını buldum. İkisi de su geçirmiyor fakat aralarında 3 kat fiyat farkı var. İkisinden birisini kullanıyorsanız veya farklı bir öneriniz varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. İki kılıfı da aşağıya ekliyorum, iyi akşamlar ve iyi forumlar.
  • 154 Liralık kılıf
  • 580 Liralık kılıf = https://www.amazon.com.tr/UGREEN-Dizüstü-Bilgisayar-Dayanıklı-Pavilion/dp/B07SPC3HK9

Type-C hub gibi birkaç ekstra daha alacağımdan çok çıkmak istemiyorum. Aslında 580 liralık kılıfa içimin ısınmaması da fiyatı fazla olduğundan dolayı. 350 lira civarları benim için daha rahat olacaktır. Ek olarak çok kalın bir kılıf istemediğimi de belirtmek isterim.

Ucuz olan güzel duruyor, bilgisayarın fiyatını düşününce kılıfın fiyatını düşünmek tuhaf oluyor.
Evet haklısınız fakat yeni aldığım için bir anda çok masraf çıktı, bir yerlerden kısmaya çalışıyorum o yüzden. Su geçirmezliği dışında aralarında pek fark var mı bilmediğim için danışmak istedim.

Bunu alabilirsin.
Öneriniz için teşekkür ederim. İyi akşamlar dilerim.

Evet haklısınız fakat yeni aldığım için bir anda çok masraf çıktı, bir yerlerden kısmaya çalışıyorum o yüzden. Su geçirmezliği dışında aralarında pek fark var mı bilmediğim için danışmak istedim.

Öneriniz için teşekkür ederim. İyi akşamlar dilerim.
Ucuz olan harika görünüyor, kesinlikle onu alırdım 👍

Geri
Yukarı