Mac Mini Late 2012 eGPU kurulum problemi

verkan

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba iyi pazarlar herkese. Bende bir tane Mac Mini Late 2012 var. Üzerinde ise Sierra 10.12.6 kurulu. Grafik kartı artık yeterli gelmediği için eGPU aldım. Akitio node thunder 3 içerisinde ASUS GTX 980Ti OC STRIX mevcut lakin bu kartı sadece Mac OS işletim sisteminde kullanmak istiyorum. Tam gün uğraşmama rağmen malesef çalıştıramadım yani sistem kartı görmüyor. Yardımcı olursanız sevinirim. İyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla sürümü yükseltmeniz yeterli olur. Tek yapmanız gereken eGPU'yu Mac'e bağlamak. Gerisini High Sierra hallediyor. Bunun bir videosunu Recep Baltaş çekmişti:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bildiğim kadarıyla sürümü yükseltmeniz yeterli olur. Tek yapmanız gereken eGPU'yu Mac'e bağlamak. Gerisini High Sierra hallediyor. Bunun bir videosunu Recep Baltaş çekmişti:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
malesef yine aynı kalıyor. sanırım mac nividia desteklemiyor

İnsanlara yardım etmemek gerektiği belli oluyor. Foruma şimdiye kadar birçok yardım için cevap yazdım. Teşekkür butonunu tıklamak bu kadar mı zor!....

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı