MAC OS x 10.8.5 Batarya göstergesi görünmüyor

kenan biçer

Hectopat
Selam arkadaşlar. Mac os x 10.8.5 Güncelleme yaptıkdan sonra pil göstergesi ekrana gelmiyor. Multi Beast ile yükleme yapmam için hangi onay kutusunu işaretlemem gerekiyor.? İngilizcem olmadığı için Yardımınızı bekliyorum. Teşekkürler.

Recep bey,
Sayenizde, Dell Inspiron 5520 makinemde artık DSDT'siz AppleSmartBatteryMAnager.kext ile pil yüzdesini görebiliyorum. Teşekkür ederim.
Ancak pil koruma için ekranı kapatma işini yaptığında ekran beyaz renkli hale gelmekte gerçekte ekran kapanamamaktadır. Bunun için ne yapmak lazım?

Recep bey,
Sayenizde, Dell Inspiron 5520 makinemde artık DSDT'siz AppleSmartBatteryMAnager.kext ile pil yüzdesini görebiliyorum. Teşekkür ederim.
Ancak pil koruma için ekranı kapatma işini yaptığında ekran beyaz renkli hale gelmekte gerçekte ekran kapanamamaktadır. Bunun için ne yapmak lazım?

Uyku moduna geçiyor ya da geçemiyor. Uyku için ayrı bir Kext gerekebilir. Sleep Enabler diye geçer genelde.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı