Mac OS X Mavericks 10.9.3 RAW Kurulum Problemi

Yer
Antalya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
öncelikle merhabalar,
Acer Aspire 6930g laptopa sahibim özellikleri şu şekilde;
Sabit Disk : 500 GB - 5400 RPM - SATA
Çekirdek : Intel
İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.2 GHz
Bellek : 4 GB DDR2
Bellek Tipi : DDR2
Ekran Kartı : ATI Radeon HD 4650 1024 MB

şimdi .raw dosyasını usb ye yazıyorum win32imager kullanarak, bios menü den boot ediyorum usb yi önüme çıkan kurulum ekranında en solda olan boot from usb boot from efı yi falan seçiceğim bölüm geliyor ( yazan şeyler tam aklımda değil fotoğrafları ekliyeceğim tekrar deneyip) boot from usb diyorum -v komutu yazılıyken bir yazıda takılıyor ve öyle kalıyor -v olmadanda yine aynı yerde takılıyor ama ekranda yazılar değil elma logosu var olması gerektiği gibi yaklaşık bir 50dakika bekledim belki birşey olur diye hiçbirşey olmuyor lütfen yardım edebilirmisiniz istediğiniz bir ss varsa anında çeker yollarım konuyu takip ediyorum.Eki Görüntüle 7673Eki Görüntüle 7674
Eki Görüntüle 7675
Şimdiden teşekkürler...

Son düzenleme:
Resimlere bakarken farkettim ki herseferinde farklı yerde hata veriyor kiminde daha ilerde verirken kiminde daha geride halbuki herhangi bir komut değiştirmiyorum bir değişiklik yapmıyorum sebebini bir türlü anlayamadım hiçbiriey değişmediği halde farklı yerlerde hata neden versin ki daha kurulum aşamasına gelemedim 2gündür uğraşıyorum

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı