Mac OSX GT540M çalıştırma

tugaykahya

Hectopat
Yer
Trabzon
Daha fazla  
Meslek
E.e.m. Öğrencisi
Laptopum exper karizma NR61h (ya da Clevo w150hnm olarak da geçer).. Laptopta 2 tane ekran kartı var. Biri intel'in 64 mb diğeri de nvdia gt540m .. Sistemi zorla da olsa açtım... Fakat ses kartı kablolu ve kablosuz internet nvdia ekran kartı çalışmadı.. Benm sistemim için bana bir kurulum önerir misin? Ayrıca benm bios ayarlarım çok teferruatlı deil ve de ekran kartı seçeneği yok...

Yardımcı olursanız beni büyük bi dertten kurtarmış olursunuz.

Şimdiden teşkkür ederim :)

Burak kardeşim daha önce mac sistem kullanmadım şuanda windows 7 den yazıyorum.. Leopard sistemi sildim fakat tekrar kuracam şimdi... Bu dosyayı tam olarak ne yapmam lazım ?

Evet seçtim de tam olarak benm kartımın ismi yazmıyordu... Nvdia efi string gibi bi seçenek vardı.. Onunla kurdum olmadı. Sonra diğer seçeneklerin hepsini tek tek tıklayarak denedim yine olmadı... Ne yapmalıyım .. ?

Mac kuramıyorum... 2 tane ekran kartımdan anakart üzerindeki 64 mb lık olanı aktif oluyor. Ne yapmalıyım ? Sistem düzgün açılmıyo ki kext bulayım ...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı