MacBook Air M1 vs M.2

koala123

Hectopat
M1 M.2 fiyat farkını ödemek açısından üniversiteye yeni başlayan yazılım okuyacak birine hangisi yeterli olur?

Dosya Ekleri

• 1696369641018.jpeg
    1696369641018.jpeg
    13,3 KB · Görüntüleme: 17
Aralarında pek fark yok. Bütçenizi zorlamayın. Kalan parayı m1'e ekipman alarak kullanabilirsiniz. Dongle ya da uyumlu bir fareye ihtiyacınız olacak.

Teşekkür ederim, yeterliyse onu almam daha iyi olur gerçekten çünkü telefonumda kötüleşti yenilemem gerekiyor ikisi de üst üste denk geldi vallahi. :') Fare önerisi ve dönüştürücü vb. gibi ekipmanlardan önerdiklerinizi linkleyebilir misiniz vaktiniz olursa?

Teşekkür ederim, yeterliyse onu almam daha iyi olur gerçekten çünkü telefonumda kötüleşti yenilemem gerekiyor ikisi de üst üste denk geldi vallahi:') fare önerisi ve dönüştürücü vb gibi ekipmanlardan önerdiklerinizi linkleyebilir misiniz vaktiniz olursa?
Ben eski Windows bilgisayarımdan kalan G305 Lightspeed’i kullanıyorum. MouseFix uygulaması ile tam verim alıyorum. Tüm tuşlar aktif şu an.

Klavye olarak Logitech PopKeys kullanıyorum, şu Brown key daktilo gibi olanlardan. Yazılım için elin alışırsa çok seri yazdırıyor hissi de güzel kaliteli ve ağır. Alışana kadar sıkıntı yaşarsın ama, hissi çok farklı.

Dongle olarak ben de Amazon’dan 10-20 dolarlık bir şey aldım marka bilgim yok ancak metal kasa olması, ısınmaması için önemli.

M1 M.2 fiyat farkını ödemek açısından üniversiteye yeni başlayan yazılım okuyacak birine hangisi yeterli olur?

M2 yerine 16 GB RAM'li bir M1 Air sizi mezun olana kadar çok rahat götürür.

Hangisini aldınız hocam ve bölümünüz nedir?

Geri
Yukarı