MacBook Air M2 15 inç vs Pro M2 13 inç

Pro'lar her zaman Air'lere göre daha iyidir. Küçük ekran size sorun yaratmayacaksa Pro almanız daha iyi olur. Pro'larda fan oluyor, Air'lerde ise fan olmuyor.

Pro'lar her zaman Air'lere göre daha iyidir. Küçük ekran size sorun yaratmayacaksa Pro almanız daha iyi olur. Pro'larda fan oluyor, Air'lerde ise fan olmuyor.

Ben cihazı gündelik hayatta ve yazılım için kullanacağım cihazı ısındıracak pek bir aktivite de bulunacağımı düşünmüyorum vatan da 15 inch Air 37 bin TL Pro da aynı fiyat Air'in cezbedici yanı boyutu ve daha güncel olması bana göre bu aktivitelerde Pro daha mı verimli olur diyorsunuz?

Ben cihazı gündelik hayatta ve yazılım için kullanacağım cihazı ısındıracak pek bir aktivite de bulunacağımı düşünmüyorum vatan da 15 inch Air 37 bin TL Pro da aynı fiyat Air'in cezbedici yanı boyutu ve daha güncel olması bana göre bu aktivitelerde Pro daha mı verimli olur diyorsunuz?

İkisinin özelliklerini inceledim cihazı ısındıracak bir şey yapmayacaksanız 15 inch MacBook Air alabilirsiniz aralarında pek fark yokmuş. Dediğim gibi Pro'larda fan oluyor soğutma adına lakin pek ısındığı söylenemez. MacBook Air M1 kullanıyorum ben de ve gayet memnunum.Şunu da söyleyeyim eğer mobil programlama yani sanal emülatör kullanılan şeyler kullanacaksanız rami 16 yapmanızı öneririm.

İkisinin özelliklerini inceledim cihazı ısındıracak bir şey yapmayacaksanız 15 inch MacBook Air alabilirsiniz aralarında pek fark yokmuş. Dediğim gibi Pro'larda fan oluyor soğutma adına lakin pek ısındığı söylenemez. MacBook Air M1 kullanıyorum ben de ve gayet memnunum. Şunu da söyleyeyim eğer mobil programlama yani sanal emülatör kullanılan şeyler kullanacaksanız RAM'i 16 yapmanızı öneririm

Tamamdır teşekkürler

Geri
Yukarı