MacBook Air'de harici klavyeye nasıl komut atanır?

monoleum

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, harici Logitech klavye kullanıyorum, çok basit olan CTRL A, C, v komutlarını kullanamıyorum. Çok kurcaladım, klavye kestirmelerinden olmuyor, Apple'ı bile aradım, onlar da yardımcı olamadı. CTRL a kullanamadığım için deliriyorum, yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler.

Control degil command key i kullanmaniz lazim zaten. Klavyeyi bagladiginizda bilgisayar Shift'in yanindaki tusa basmanizi soyler buna gore hesap edin Windows layout ise command hangi tus.

Control degil command key i kullanmaniz lazim zaten. Klavyeyi bagladiginizda bilgisayar Shift'in yanindaki tusa basmanizi soyler buna gore hesap edin Windows layout ise command hangi tus.

CTRL-Option-CMD olarak gider.

CTRL-Option-CMD olarak gider.
İlk başta bu uyarıyı verdi, şimdi takıp çıkardım uyarı vermiyor. Başka yolu yok mudur? Yani, Logitech klavyede Command tuşu yok, Command tuşunu CTRL olarak nasıl atayabilirim?

Geri
Yukarı