Oyun Mafia Trilogy 149,60 TL

@karul ikinci oyunu o kadar iyi olmasa da üçüncü oyunundan kat kat daha iyi olduğu kesin ve beklentileri karşılıyor ancak üçüncü oyunu kesinlikle beklentilerin altında kalan bir oyun. Üçüncü oyuna daha çok Watch Dogs 2 + GTA V karışımı bir oyun demek daha doğru olacaktır. Oyun mafya ruhuna da aykırı. Onun haricinde alınabilir bir paket, birinci ve ikinci oyunu için değer. Üçüncü oyununu da günlük 30 dakika oynamalık oyun gözüyle bakılabilir. Eğer sabırlı biriyseniz bitirebilirsiniz, şahsen bitirememiştim ve final videosunu YouTube'dan izlemek zorunda kalmıştım.
Yine de deneyimlemek için alınır. Bir daha ne zaman bu fiyatlarda görürüz kimse bilmiyor.

@6Miller8 tabii ki alınır, alınmaz demiyorum. Bu paketle Mafia'nın üçüncü oyunu 30 TL'ye gelmiş oluyor. Deneyimlemek adına alınabilir. Benim demek istediğim şey şu ki beklenti fazla olmasın. Beklenti içerisine girdikten sonra, beklenti içerisine girilen şey istenildiği gibi çıkmayınca insanı çok büyük hayal kırıklığına uğratıyor. Kimsenin bu hayal kırıklığına girmesini istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı