Manga hikayem nasıl?

Öğrenci kaynaştırma programı, farklı ülkelerde okumak isteyen öğrencilerin o ülkelerin kültürlerine uyum sağlaması için bir fırsat sunuyor. Bu programda, öğrenciler genellikle yaşıtlarıyla beraber aynı evde kalıyorlar ve birbirleriyle tanışarak, birlikte yaşama becerilerini geliştiriyorlar.

Kokoru ve nanami de bu programa dahil olan öğrenciler arasındaydı. Ancak sistemsel bir hatadan dolayı, normalde kız ve erkek öğrencilerin aynı evde yaşamasına izin verilmediği halde, kokoru ve nanami birlikte yaşamaya başladılar.

İkili, başta bu durumdan hoşnut değillerdi ve birbirleriyle anlaşmakta zorlandılar. Ancak zamanla, birbirlerini daha iyi tanıdıkça, aralarındaki farklılıkları anlamaya başladılar. Kokoru'nun Japon kültüründen, Nanami'nin ise fransız kültürü gelmesi, ikilinin birbirlerini daha iyi tanımalarına ve farklılıklarını anlamalarına yardımcı oldu.

Bir süre sonra, kokoru ve nanami arasında romantik bir çekim oluştu. İkili, bu hisleri ilk başta bastırmaya çalışsalar da, birbirlerine karşı olan hislerini kabul ettiler. Kokoru, Nanami'ye hissettikleri için çok mutlu olurken, nanami, kendisi de Kokoru'ya aşık olduğunu fark etti.

Ancak, bazı ortak arkadaşları, kokoru ve Nanami'nin samimiyetini yanlış yorumlamaya başladılar. İkili, romantik bir ilişki yaşadıkları şeklinde yanlış anlamalarla karşılaştılar ve bu durum, aralarındaki ilişkinin zorlaşmasına neden oldu.

Ayrıca, Kokoru'nun dil öğrenme konusunda zorlandığı da bir gerçekti. Nanami, Kokoru'ya İngilizce öğretmek için elinden geleni yapıyordu, ancak kokoru hala yeterince iyi İngilizce konuşamıyordu. Bu durum, ikilinin iletişiminde bazı zorluklara neden oldu ve aralarındaki anlaşmazlıkların artmasına yol açtı.

Tüm bu zorluklara rağmen, kokoru ve nanami, birbirlerine karşı olan hislerini korumaya devam ettiler. Birlikte çalışarak, sorunların üstesinden gelmeyi başardılar ve aralarındaki ilişkileri daha da güçlendi.

Falan hocam emreyi kokoru yaptım anlaşılsın diye romantik oldu nasıl bir şey istiyorsun bilmiyorum ama. Fotoğraf daha iyi olabilir.

Umarım devam edersin. Kapak fotoğrafı için ister fikir amaçlı istersen de kendilerini kullanabilirsin. Başarılar diliyorum.

00011.png

00013.png

Merhaba arkadaşlar, önceki konumda bahsetmiştim kendi mangamı yazmak istiyorum diye ve yavaştan kafamda hikaye şekillendi.
Manganın ismi: Tōku kara no AI.
Hikaye özeti:
Öğrenci kaynaştırma programı farklı bir ükede okumak isteyen öğrencilerin o ülkeye adapte olması için yaşıtlarıyla beraber aynı evde yaşamasıdır. Normalde kız ve erkek eşleşme olmaz ancak sistemsel bir hatadan dolayı emre ve nanami eşleşmiştir. Başta bu eşleşmeden memnun olmasalarda sonradan birbirleri tanıdıkça bu memnuniyetsizlik ortadan kaybolAcaktır. Bakalım bu ikisini ne gibi maceralar bekliyor?
Sizce hikaye ve manganın ismi nasıl? Karakter ismi olarak aklıma ilk gelen isimleri yazdım sizce kötü mü güzel mi? Ayrıca bu hikayeye benzer anime veya manga var mı? Ben bulamadım ama belki vardır sonra "özenti","çakma" gibi laflar duymak istemiyorum.
Son olarak manga kapağı olarak bu olur mu? Yapay zekaya yaptırdım kızın yanına erkek karakter ekleyerek ve biraz düzenleyerek kapak olarak kullanmayı düşünüyorum.

Eki Görüntüle 1693263

@GTX 1080
Bana etiket atmışsınız ancak bildirimi gelmedi. Bugün de konunuz aklıma geldi.ve arama kısmında bir saattir önceki konunuzu bulmaya çalışıyordum. Onu ararken bu konuyu gördüm ki bana etiket atmışsınız kusura bakmayın nedense bildirimi gelmedi ellerinize sağlık kapak olarak kullanacağınız yapay zekayla oluşturduğunuz resim gayet güzel olmuş sadece o kızın yanında bir de emre adındaki karakter de olabilir belki. Yeniden ellerinize sağlık heyecanla bitirmenizi bekliyorum. Sadece emre adındaki karakter biraz diğer ismin yanında garip olmuş onu isterseniz değiştirin bana kalırsa.

Bana etiket atmışsınız ancak bildirimi gelmedi. Bugün de konunuz aklıma geldi. Ve arama kısmında bir saattir önceki konunuzu bulmaya çalışıyordum. Onu ararken bu konuyu gördüm ki bana etiket atmışsınız kusura bakmayın nedense bildirimi gelmedi ellerinize sağlık kapak olarak kullanacağınız yapay zekayla oluşturduğunuz resim gayet güzel olmuş sadece o kızın yanında bir de emre adındaki karakter de olabilir belki. Yeniden ellerinize sağlık heyecanla bitirmenizi bekliyorum. Sadece emre adındaki karakter biraz diğer ismin yanında garip olmuş onu isterseniz değiştirin bana kalırsa.
Manga hikayesi yazmaya biraz ara verdim. Malum ramazan ve sınav dönemim. Tavsiyeleriniz için sağ olun.

Geri
Yukarı