Manga için Türkçe site ve manga önerisi

Arkadaşlar internetten manga okuyacağım ama hayatımda hiç anime izlemedim ya da manga okumadım. Size sorum şu bir aralar popüler olan Death Note mangası var mı? Manga olarak ne önerirsiniz okunur mu yoksa hiç denemeyeyim mi?

Arkadaşlar internetten manga okuyacağım ama hayatımda hiç anime izlemedim ya da manga okumadım. Size sorum şu bir aralar popüler olan Death Note mangası var mı? Manga olarak ne önerirsiniz okunur mu yoksa hiç denemeyeyim mi?
Manga okumuyorum ama anime izlemek isterseniz reklamsız ve hızlı bir seçenek DİZİWATCH var bakabilirsiniz.

Death note ın mangası var ama tr olarak bulamazsın. Bir mangayı baştan sona veya güncele kadar tr olarak çevrilmiş bulabilmen için serinin popüler olması lazım. Hatta o bile yetmeyebiliyor. Animesi varsa zaten hiç bekleme baştan sona çevrilmeyi. Tek tük serilerde var o. İngilizce sorun değilse tachi2jk kur, eklentilerden mangadexi indir, okuma modunu webtoon yap ordan hoşuna gideni oku. Öneri olarak Give My Regards to Black Jack'e bakabilirsin.

Geri
Yukarı