Masaüstü siyah ekranda kaldı

wvizwaa

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, laptopumu klavyenin üstüne yanlışlıkla bir tuş üstüne bıraktım fark etmeden. Geldiğimde masaüstü yok Full siyah ekran sadece sağ tıklarken çalışıyor, uygulamalar falan hiçbiri gözükmüyor. Fakat görev çubuğu oyunlar falan hepsi çalışıyor. Araştırdım fakat bu konu hakkında hiçbir çözüm yok. Bileniniz varsa söyleyebilir mi?

Merhabalar, laptopumu klavyenin üstüne yanlışlıkla bir tuş üstüne bıraktım fark etmeden. Geldiğimde masaüstü yok Full siyah ekran sadece sağ tıklarken çalışıyor, uygulamalar falan hiçbiri gözükmüyor. Fakat görev çubuğu oyunlar falan hepsi çalışıyor. Araştırdım fakat bu konu hakkında hiçbir çözüm yok. Bileniniz varsa söyleyebilir mi?
Bilgisayarınızı yeniden başlattınız mı ?

Win+CTRL+Shift+b tuşlarına aynı anda basarsanız bip sesi gelip sürücünüz resetlenecektir. Siyah ekran ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız aklınızda bulunsun.

Technopat'ın sitesinden aldım dene bunu.
Olmazsa;
CTRL+alt+delete dene ve ekran gelirse yeniden başlat gelmez ise.

CTRL + shıft + ESC şeklindeki tuşlarına aynı anda basılır ve böylece Görev Yöneticisi açılır.
explorer.exe'yi silip tekrar ekle.

Bilgisayarınızı yeniden başlattınız mı?

Evet denedim fakat kısa bir süre sonra tekrar eski haline geliyor.
Win+CTRL+Shift+b tuşlarına aynı anda basarsanız bip sesi gelip sürücünüz resetlenecektir. Siyah ekran ve benzeri sorunlar yaşıyorsanız aklınızda bulunsun.

Technopat'ın sitesinden aldım dene bunu.
Olmazsa;
CTRL+alt+delete dene ve ekran gelirse yeniden başlat gelmez ise.

CTRL + Shift + ESC şeklindeki tuşlarına aynı anda basılır ve böylece Görev Yöneticisi açılır.
explorer.exe'yi silip tekrar ekle.

Denedim fakat yine de olmuyor.
1647884234063.png

Çok saçma fakat böyle dikkatli bakarsanız kenarlarda duvar kağıdı gözüküyor önünde siyah bir resim var. Görebilmeniz için duvar kağıdını pembe yaptım. Fakat bu siyah resim sadece masaüstünde diğer her şey normal çalışıyor.

Son düzenleme:
Evet denedim fakat kısa bir süre sonra tekrar eski haline geliyor.

Denedim fakat yine de olmuyor.
Eki Görüntüle 1338641

Çok saçma fakat böyle dikkatli bakarsanız kenarlarda duvar kağıdı gözüküyor önünde siyah bir resim var. Görebilmeniz için duvar kağıdını pembe yaptım. Fakat bu siyah resim sadece masaüstünde diğer her şey normal çalışıyor.
Laptop açılırken BIOS ekranı geliyor mu hocam ? Örneğin pc markası falan yazar ya sizde de yazıyor mu ?

PC açılırken Windows + Shift deyince galiba Windows kendini geliştirici seçeneklerine atıyordu oradan sıfırla diyebilirsin dosyalar gitmesin diye dosylaarı sakla deyip Windows'u sıfırla bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı