Matematik 1 için kitap önerisi

Makaleler
5
Daha fazla  
Meslek
okuyorum ben ya
Arkadaşlar bilgisayar mühendisliği 1. sınıf öğrencisiyim, büte kaldım. Şu anda Mustafa balcı ve thomas calculus bulunuyor fakat thomas kolay ve Mustafa balcının kitabını birkaç milyar defa çözdüm.
Konuları biliyorum dediğim kitaptaki soruları çözebiliyorum fakat sınavda hocanın sorduğu sorular bambaşka çıkıyor ve yapamıyorum. İlk sınav 40 geldi bu sınavda 50 puanlık bir grafik sorusu vardı ve süreyi yetiştiremedim ondan ne gelecek Allah bilir.
Dil fark etmez, İngilizce de okurum, yeter ki zor olsun.

Hocanın derste yazdırdığı sorular varsa onlara bak. Üniversitenin eski çıkmış soruları varsa o derste onlara bakabilirsin.

Hocanın derste yazdırdığı sorular varsa onlara bak. Üniversitenin eski çıkmış soruları varsa o derste onlara bakabilirsin.
Bİrincisine bakıyorum ama derse Mustafa Balcı'nın kitabını kullanıyor, soruları kendisi yazıyor sanırım.
Üniversitemin çıkmış soruları yok. Geçen sınavdan bir sorunun cevabınıistemiş bir arkadaş, gelecek sınav benzerini sorabileceğim için cevabı söyleyemem demiş.

Bİrincisine bakıyorum ama derse Mustafa Balcı'nın kitabını kullanıyor, soruları kendisi yazıyor sanırım.
Üniversitemin çıkmış soruları yok. Geçen sınavdan bir sorunun cevabınıistemiş bir arkadaş, gelecek sınav benzerini sorabileceğim için cevabı söyleyemem demiş.
Hangi üniversiteye gidiyorsun birde üst sınıflara sorabilirsin belki yardım ederler.

Geri
Yukarı