Matematik proje ödevini yapamıyorum

Efenndim

Centipat
Bu tatilde kişisel hayatla ilgili bir sürü sorunum oldu, proje ödevini de doğal olarak yapamadım. Proje ödevi 1 günde yapılır fakat bilmediğim bir konu ve hoca tatil dönüşü 300 soru istiyor anlayacağınız bittim. Konu üçgenler ve konuyu kendimiz seçiyorduk bende yaparım diye üçgenleri seçtim fakat 1-2 test çözdükten sonra durdum, hiç yapamamaya başladım. Bana üçgenlerde soru çözebilecek kadar temel şeyleri söyler misiniz? İyi video yok olsa da çok uzun.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence benim taktiği uygulayın internette çözümü olan şeylere bakın saten bakarken gerçekten anlamay çalışıp kopya çekerseniz çok rahat hem öğrenir hemde kolayca yazarsınız.

Bu tatilde kişisel hayatla ilgili bir sürü sorunum oldu, proje ödevini de doğal olarak yapamadım. Proje ödevi 1 günde yapılır fakat bilmediğim bir konu ve hoca tatil dönüşü 300 soru istiyor anlayacağınız bittim. Konu üçgenler ve konuyu kendimiz seçiyorduk bende yaparım diye üçgenleri seçtim fakat 1-2 test çözdükten sonra durdum, hiç yapamamaya başladım. Bana üçgenlerde soru çözebilecek kadar temel şeyleri söyler misiniz? İyi video yok olsa da çok uzun.
Tatilde 410 sayfa ödevi olan ben bunu beğendi.

300 soru bir günde zorlarsanız cözülür.
Kacıncı sınıfsınız?

Sınav dönemi günde 300 çözüyordum, al önüne geometri kurallarını tek tek gözden geçir, her biriyle ilgili örnek bir soru çöz, daha sonrasında önüne çıkan sorularda o kuralları tespit etmeye başlayacaksın. Kolay bir test kitabından başlayarak 300 soruyu kolayca çözersin sonra.

Yeni konular

Geri
Yukarı