Mavi iPhone 15 için kılıf, ekran koruyucu ve şarj aleti önerisi

Zhefas

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar mavi iPhone 15 alacağım kılıf, ekran koruyucu ve şarj aleti önerir misiniz? Kılıf 500 TL altı olmalı. Şarj adaptörünü Apple'dan alacaktım fakat Apple'da sadece kredi kartı geçiyor internet sitesinde. Adaptörü nereden almalıyım, onu da önerebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde 500 TL'lik urun. MediaMarkt arada iyi indirimler yapiyor. MFi sertifikasi var Apple urunleriyle tam uyumlu bu fiyata kacirmayin.
Ekran koruyucu ve kiliflar icin Spigen bakin. Ayni marka olunca kilif ve koruyucu arasindaki uyumsuzluklarin onune de gecmis olursunuz.
Spigen ekran koruyucu alınır fakat kılıfa 800 tl veremem maalesef.Şarj aleti apple dan almak istiyorum fakat internet sitesinde kredi kartı ile sadece satın alınıyor.Nereden almalıyım sizce?

Spigen ekran koruyucu alınır fakat kılıfa 800 tl veremem maalesef.Şarj aleti apple dan almak istiyorum fakat internet sitesinde kredi kartı ile sadece satın alınıyor.Nereden almalıyım sizce?

Sarj aletini Apple'dan almaniza gerek yok. Orijinal sarj aleti almaniza da gerek yok. Anker'in adaptorleri Made for iPhone sertifikasina sahip ve bu sertifika sadece Apple'dan alinabiliyor. Apple'da guvenmedigi urune bu sertifikayi vermiyor. Yukarida attigim adaptoru alin. Bu kilifa bakabilirsiniz.

Normalde 500 TL'lik ürün. MediaMarkt arada iyi indirimler yapiyor. Mfi sertifikasi var Apple urunleriyle tam uyumlu bu fiyata kacirmayin.
Ekran koruyucu ve kiliflar icin Spigen bakin. Ayni marka olunca kilif ve koruyucu arasindaki uyumsuzluklarin onune de gecmis olursunuz.

Şarj aletini Apple'dan almaniza gerek yok. Orijinal şarj aleti almaniza da gerek yok. Anker'in adaptorleri made for iPhone sertifikasina sahip ve bu sertifika sadece Apple'dan alinabiliyor. Apple'da guvenmedigi urune bu sertifikayi vermiyor. Yukarida attigim adaptoru alin. Bu kilifa bakabilirsiniz.

Çok içim sinmedi bu adaptöre YouTube'dan birkaç video izledim bu Anker adaptör için Anker kablo kullanmak lazımmış öyle diyorlar bende orjinal apple kablo var çöp edemem bir de çok ısınıyormuş ben Apple şarj aleti alacağım onun için link atar mısınız size zahmet.

Çok içim sinmedi bu adaptöre YouTube'dan birkaç video izledim bu Anker adaptör için Anker kablo kullanmak lazımmış öyle diyorlar bende orjinal apple kablo var çöp edemem bir de çok ısınıyormuş ben Apple şarj aleti alacağım onun için link atar mısınız size zahmet.

Anker adaptor icin anker kablo gerekmiyor ben de Anker 65W adaptor ile iPad Pro - iPhone 11 ve MacBook Pro sarj ediyorum. Sarj olurken isinmasi normal. Orijinal adaptor de isiniyor. Bir de bunlarin form faktoru GaN teknolojisi icerdigi icin daha kucuk oluyor, isinmasi sorun degil. Ayni adaptor cevremde cok fazla kisiye aldirdim iPhone 12 - 13 - 14 kullanan. Tekrar ediyorum Apple, kalitesine guvenmedigi urune MFi sertifikasi vermiyor zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı