MediaTek Dimensity 9400, Snapdragon 8 Gen 4’den Daha Performanslı Olacak

Ben telefonda hic oyun oynamadigim icin 4. yilina girdigim iPhone 11 batarya haricinde benim icin halen ilk gunki gibi.
Stabil ve kapalı yazılıma sahip bir amiral gemisi, yazılımı ve işlemcisi üzmez ancak cihazın paneli, bataryası ve ısınması memnun etmez.
En azından beni memnun etmedi cihazı deneyimlediğimde.

Stabil ve kapalı yazılıma sahip bir amiral gemisi, yazılımı ve işlemcisi üzmez ancak cihazın paneli, bataryası ve ısınması memnun etmez.
En azından beni memnun etmedi cihazı deneyimlediğimde.

Oyle tabi ozellikle ekrani beni de pek memnun etmiyor. Ben o donem ekosistem kuracagim icin almistim, ikinci elde de cok deger kaybetmesini istememistim kisa surede satma ihtimaline karsin ancak cihaz beklentilerimi karsilayinca degistirme geregi duymadim. Su an satacak olsam 4 yil onceki cihaz icin 18-20K civarindan alici bulabiliyor olmak absurt gercekten.

Ben telefonda hic oyun oynamadigim icin 4. yilina girdigim iPhone 11 batarya haricinde benim icin halen ilk gunki gibi.
2023'ün başlarında 2 aylık bir 7 Plus kullanma sürecim oldu ve o bile hala günlük kullanımda cayır cayır gidiyor. Çok beklentisi olmayan birisine Snapdragon 732G ve üzeri bir SoC rahat yetiyor bence.

Oyle tabi ozellikle ekrani beni de pek memnun etmiyor. Ben o donem ekosistem kuracagim icin almistim, ikinci elde de cok deger kaybetmesini istememistim kisa surede satma ihtimaline karsin ancak cihaz beklentilerimi karsilayinca degistirme geregi duymadim. Su an satacak olsam 4 yil onceki cihaz icin 18-20K civarindan alici bulabiliyor olmak absurt gercekten.
Fakirlik ve enflasyon işte, millet sıfır amiral gemisi cihazları çatır çatır alabilecek olsa 20 bin edecek cihaz değil.
Adamın biri birkaç saat çalışıp 350 dolara mı ne 13 PM alacam diyordu, şaka yapıyor zannetmiştim. 🤓

Geri
Yukarı