Mekanik klavye önerisi

Bütçe
1500 - 2000 ₺

bjkmert.45

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba,

Uzun süredir Logitech G512 Blue Switch klavye kullanıyorum ve cihazlarımda Logitech ekosistemi mevcut. Çok profesyonel olmamakla birlikte ara ara oyun da oynuyorum. Klavyem anlık bir sinir ile biraz zarar gördü ve değiştirmek istiyorum. :) bu klavyeden çok memnunum aslında uzun süredir de kullanıyorum. Ancak bunun dışında önerebileceğiniz klavye mevcut mudur?

Klavyeye ayırdığın bütçe yüksek. O yüzden seçim yapmadan önce hangi switch key'i kullanmak istediğine karar ver derim. Sonra klavyeyi seçersin.

Hiç fark etmez hocam. Mouse'um G305 kablosuz bu da kablosuz olsa sorun yaratmaz bana
Bu bütçeye hem kablosuz hem logitech hem de mekanik zor bulunur.

Eğer bunun ingilizce qwerty değil de türkçe qwerty olanını bulabilirseniz kesinlikle alın. Şahsen çok mekanik klavye sevmesem de o kadar bütçem olsaydı kesinlikle alırdım.

Bu bütçeye hem kablosuz hem logitech hem de mekanik zor bulunur.

Eğer bunun ingilizce qwerty değil de türkçe qwerty olanını bulabilirseniz kesinlikle alın. Şahsen çok mekanik klavye sevmesem de o kadar bütçem olsaydı kesinlikle alırdım.
G512 den tek farkı bilek dayama desteğinin olması. Onu da yurtdışından harici almıştım. O yüzden 512den bir farkıda yok hocam.

Klavyeye ayırdığın bütçe yüksek. O yüzden seçim yapmadan önce hangi switch key'i kullanmak istediğine karar ver derim. Sonra klavyeyi seçersin.
Açıkçası Switch konusunda bir bilgim yok. Sadece blue switchlerin çok sesli olduğunu biliyorum. Onu da uzun süredir kullanıyorum beni rahatsız etmiyor.

G512 den tek farkı bilek dayama desteğinin olması. Onu da yurtdışından harici almıştım. O yüzden 512den bir farkıda yok hocam.

Açıkçası Switch konusunda bir bilgim yok. Sadece blue switchlerin çok sesli olduğunu biliyorum. Onu da uzun süredir kullanıyorum beni rahatsız etmiyor.
Blue switch'e alıştıysan red switch çok sessiz gelir sana öyleyse.

Benim önerim bu klavye. Zamanında K68 ve bunun arasında kalmıştım. K68'den vazgeçip bunu alıyordum fakat stoğu bittiği için alamamıştım. Blackwidow v3'ü tavsiye ederim kısacası. Teknosa da indirim yapmış şu an.

Geri
Yukarı