Melih Gökçek'in Twitter Hesabı Hacklendi!

• Konuyu başlatan Oğulcan Erişti
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 3B
Hack ile baya ilgiliyim. Bence ama Windows 7 üzerinde hallediyorum işlerimi. 8.1 daha yeni olduğu için 3 farklı ülke değil 100 farklı ülkeden de giriş yapılabilir. Örneğin adsense hilesi yapılırken sürekli bir saniyede bir ip değiştiriliyor. Ama log tutmadığı için fark edilmiyor. Bu kadar basit ama bulmak önemli. :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Odun Herif'in olayla ilgisi yok. Bunu nereden okudun ya da nereden uydurdun bilmiyorum. Odun Herif'in adı belli, soyadı belli, nerede oturduğu belli. Dakikada polisi dayarlar kapısına. Dediğim gibi. Alakası yok. 3 farklı ülke ise ayrı bir olay. Sanal makine kiralarsın, yapacağını oradan yaparsın.

Haklısın, ben yanlış anlamış olabilirim. Odun Herif, hesap hakkında dilediğini yapabiliyor, o maksatta söyledim.

Bu işin içinde sunucular var. Yani 2 seçenekli oldu bu iş. Birileri Melih Gökçek'in bilgisayarlarına virüs yükledi, birisi de büyük araştırmalar sonucunda kişinin ip ve adreslerini vermeyecek yabancı sanal sunucu siteleri ile anlaştı ve siteler adresi ve alan kişileri vermiyor. Aksi takdirde böyle bir işe kalkışamazlar. Her şey anlaşmalı.

Kötü şans "melihciğim". :D :D :D :D :D :D

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı