Mi 9T Pro MIUI ROM önerisi

YigitXS

Hectopat
Yer
Türkiye Cumhuriyeti
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aktif olarak bu ROM'u kullanmaktayım. Açıkçası öyle büyük bir bug veya sorunu yok ama belki daha iyileri vardır diye düşünüyorum. Tercihen MIUI ROM önerisi istiyorum. AOSP daha hızlı ve stabil oluyor ama maalesef arayüzü sıkıyor beni. Benim için performans önemli ve özelleştirme olursa da güzel olur MIUI sürümü fark etmez.

@626016

Aktif olarak bu ROM'u kullanmaktayım. Açıkçası öyle büyük bir bug veya sorunu yok ama belki daha iyileri vardır diye düşünüyorum. Tercihen MIUI ROM önerisi istiyorum. AOSP daha hızlı ve stabil oluyor ama maalesef arayüzü sıkıyor beni. Benim için performans önemli ve özelleştirme olursa da güzel olur MIUI sürümü fark etmez.

@626016
Hocam şahsen ben size bu cihaz için önereceğim en iyi rom MIUI 12.5 eu stabil olur o da Android 11 .
Yani eskidi.
Ben sizin yerinizde olsam evolationX kurar,root atar iconfy ile özelleştirilmiş rom yaparım.
Masik beta iyidir.
evolationX bu çok iyi.

Bu da Türkçe yapmak için.
hyperOS

Hocam şahsen ben size bu cihaz için önereceğim en iyi ROM MIUI 12.5 EU stabil olur o da Android 11.
Yani eskidi.
Ben sizin yerinizde olsam evolationx kurar, root atar iconfy ile özelleştirilmiş ROM yaparım.
Masik beta iyidir.
Evolationx bu çok iyi.

Bu da Türkçe yapmak için.
HyperOS.

Hocam peki bu HyperOS ve benim şu an kullandığım ori ROM bağımsız biri tarafından yapılan ROM'lar güvenli mi? Nasıl anlarız bunu? Telefondan veri sızıntısı yapma ihtimalleri var mı? Fotoğraf video gibi.

Hocam peki bu HyperOS ve benim şu an kullandığım ori ROM bağımsız biri tarafından yapılan ROM'lar güvenli mi? Nasıl anlarız bunu? Telefondan veri sızıntısı yapma ihtimalleri var mı? Fotoğraf video gibi.
Bunu anlamak biraz zor hocam.
Fakat rom yapan kişiler genelde aynı telefona sahip kişiler olduğu için güvenliler bence.
Yani bir Xiaomi kadar veri çalmazlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı