Millenicom başvurusu nasıl yapılır?

Alternatif olarak NetSpeed seçebilirisiniz ister tahüttlü ister tahatasüz.

Şaayet turknettide önermem başvurudan sonra muhatap bulamıyorsunuz.

Müşteri desteği konusunda en iyisi Türk Telekom ama bu kaliteli hizmetinde bedeli var elbet.
Diğerleri maliyeti düşürmek için canlı temsilci dahi koymuyorlar bot ile iş yapmaya çalışıyorlar.

Müşteri desteği konusunda en iyisi Türk Telekom ama bu kaliteli hizmetinde bedeli var elbet.
Diğerleri maliyeti düşürmek için canlı temsilci dahi koymuyorlar bot ile iş yapmaya çalışıyorlar.
Ben şaayet turknet müşteri hizmetleri gibi bi müşteri hizmetleri görmedim destek desen yok sorunları çözmek desen yok ama diğerleri için bişey diyemiecem

Ben şaayet TurkNet müşteri hizmetleri gibi bir müşteri hizmetleri görmedim destek desen yok sorunları çözmek desen yok ama diğerleri için bir şey diyemieceğim.

TurkNet'in yapa diye bir sistemi var eğer bu kapsamda isen çözümü hızlıca beceriyorlar ama altyapısı Türk Telekom olan yerde isen hepsinde uğraşırsın Türk Telekom hariç.

Millenicom'un saha ekibi yok daha, gelip ıslak imza mı alacaklar. Sen eğer internet aboneliğini başka firmaya geçiriyorsan bir alo yeterli imza falan atmıyorsun zaten.

Bu arada Millenicom kullanıyorum ve güzel ama destek ekibi cahil cühela. Adamlara diyorum ki TT'de 8 ping aldığım sunucudan sizde 17 ping alıyorum bazen 200 300 oluyor -1yıl önce böyle bir sorunum vardı- adam gelmiş diyor hız testi yapalım. Ulan sanki sunucular başka yere taşındı!

Yurt dışı çıkışları da acayip sorunlu, Comnet veya TurkNet daha iyi bu konuda.

Hayır ilk defa alacağım yani benim istedigim şey hız falan degil sabit hatlı internet pingim 60 70 olsun okeyim şu an Air fiber kullanıyorum cok fazla ping sıkıntısı cekiyorum ama alt yapılı bir internete gecersem ping sıkıntısından kurtulurum diye düşünüyorum işte internet arıyorum Millenicom iyi gibi geldi o yuzden ona gecmeyi düşünüdüm.

Geri
Yukarı