Minecraft nereden alınır?

meliholmak

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle sormak istediğim orijinal sitede fiyatı premium 200TL fakat diğer sitelerde 250-300TL bandında, bunun sebebini sormak istiyorum.
Orijinal premium da bir şeyleri mi değişmiyor ne oluyor ya da diğer siteler kazıkçı mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yılbaşında sitesinde %50 indirim oluyor 3 ay bekle al.

Ya da fakir gibi davranmak yerine kafana takma al geç. 3 ay beklediğine değmez 100 TL için.

Premium bomboş iş Bedrock için ürünler veriyor. Orijinali alıp geçin sitesinden.

Ya da fakir gibi davranmak yerine kafana takma al geç. 3 ay beklediğine değmez 100 TL için.

Premium bomboş iş Bedrock için ürünler veriyor. Orijinali alıp geçin sitesinden.
Hiç denk gelmedim Minecraft'ın böyle indirime girdiğine. Gerçekten giriyorsa yılbaşında bi' kendime, bi' kardeşime alırım bir oyun parasına. İndirim beklemenin fakirlikle bir alakasını da göremedim ayrıca. Daha çok bilinçlilikle alakalı bir durum.

Düzenleme: Kendi sitesinde demişsin zaten. O yüzden denk gelmemiş olabilirim.

minecraft.net veya Microsoft Store'dan alabilirsiniz. İkisi de artık aynı fiyat.

(Eskiden sadece Microsoft Store'de özel fiyatlandırma vardı minecraft.net'te 25 euroydu şimdi ikisini de birleştirdiler aynı fark etmez yani hangisinden aldığınız.)

Kesin girer mi acaba? Yayınlarda oynayacağımda ama dediğiniz de doğru 3 ay için 100TL fark değmez gibi. Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı