Çözüldü Minecraft'taki yeşil kahverenki karışık blok nedir?

• Konuyu başlatan PN1
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 2
  • Görüntüleme 76
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

PN1

Femtopat
Daha fazla  
MCPE'deki haritamı bilgisayardaki Minecraft'ta atmak istedim o yüzden bu haritamı realmsa atım ve bilgisayardan realmsa girince basenin dışındaki blokların yarısı fotoğraftaki bilinmeyen blokla doluydu. Yeşil toprak gibi ve üzerine gidince yavaşlıyorsun ve kırınca da anında her şeyle kırılıyor ve taş sesi çıkarıyor ama koymaya çalışınca 1 saniyeliğine durup geri envantere geri geliyor.

Dosya Ekleri

• IMG_1677.jpeg
    IMG_1677.jpeg
    345,4 KB · Görüntüleme: 29
  • IMG_1676.jpeg
    IMG_1676.jpeg
    189 KB · Görüntüleme: 25
Çözüm
MCPE dünyasını bilgisayar üzerinden oynayamazsın bozulur böyle.

Telefon üzerinde oynadığın sürüm Minecraft Bedrock. Bilgisayar üzerinde oynadığın sürüm Java büyük ihtimal. O yüzden dünya bozuluyor böyle.

Eğer diyorsan benim bilgisayar üzerinde oynadığım sürüm Bedrock sürümü. O zaman bilgisayar da olan Minecraft sürümün eski olduğu için yeni sürümde olan blokları gösteremiyor ve dünya bozuluyor.

Telefon üzerinde oynadığın sürüm Minecraft Bedrock. Bilgisayar üzerinde oynadığın sürüm Java büyük ihtimal. O yüzden dünya bozuluyor böyle.

Eğer diyorsan benim bilgisayar üzerinde oynadığım sürüm Bedrock sürümü. O zaman bilgisayar da olan Minecraft sürümün eski olduğu için yeni sürümde olan blokları gösteremiyor ve dünya bozuluyor.

Çözüm

Haklısın realmsten çıkıp normal şekilde haritayı indirip oynamaya çalışıncada sürüm düşük falan diyordu yardımın için Teşşekür ederim galiba bu dünyada oynayamıcam

Geri
Yukarı