Missing bluetooth controller transport hatası

yagizhco

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Kırklareli
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Gigabyte Z87M-D3H Anakart+ İntel Core i3 4330 işlemcim var. İntel HD4600 ekran kartını kullanıyorum.
Kurulumdan sonra Missing bluetooth controller transport hatası alıyorum. Safe Mode denedim olmadı. GraphicsEnabler=No ve Yes kodlarını denedim olmadı. Kext sildim gene olmadı. Bir türlü masaüstüne gelemiyorum.
Acaba bir çözümü var mıdır bunun ?

Sorun ekran kartı sorunudur. Tavsiyem Mavericks kurmanız.
Recep bey iyi akşamlar, çalışmalarınızı beğenerek takip ediyorum. Aynı hatayı ben mavericks 10.9.5'i harddiske bölüm oluşturup yükledikten sonraki restart'dan sonra alıyorum. Ne yaptıysam olmadı ( burda şu da var ne yapabildiysem çünki mac tecrübem dün akşam başladı. Bu komutlar nereye giriliyor ne yapılıyor onunla ilgili bir kaynakta bulamadım sadece bazı yorumlarda bahsedilen intel driverlarını flashı windowsta proğramla açıp sildim ama faydası olmadı. Fotoğrafta aşağıdaki gibi. Bu arada şaka gibi gelecek ama işlemcim Intel Pentium G2030 ve Anakartım Gigabeyte H77 D3H. Şimdiden teşekkürler.

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    186,2 KB · Görüntüleme: 285
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı