Miturkiye.com.tr güvenilir mi?

Site üzerinden çözmeye çalışın. Destek hattından aramaya çalışın.
Olmaz ise bankanızı arayın ve ödeme itirazı yapmaya çalışın. Kredi kartı değil de ön ödemeli kart ile ödeme yaptıysanız pek yardım edecebileceklerini sanmıyorum ama denemekten zarar gelmez.

Babam aldı ürünü. Hafta icleri çalışıyormus müşteri hizmetleri. Acmzlar diye dusunuyorum. İade etmeye çalışacağım. Siteden herhangi bir ürün satın alanlar detayli bilgi verbilir mi bana.

Arkadaşlar merhaba, güncellemek istedim konuyu bilmeyenler için. Ürün Xiaomi şarj aleti kutusunda sağlam geldi Turbo şarj ediyor güvenilir.

Son düzenleme:
Babam aldı ürünü. Hafta icleri çalışıyormus müşteri hizmetleri. Acmzlar diye dusunuyorum. İade etmeye çalışacağım. Siteden herhangi bir ürün satın alanlar detayli bilgi verbilir mi bana.

Arkadaşlar merhaba, güncellemek istedim konuyu bilmeyenler için. Ürün Xiaomi şarj aleti kutusunda sağlam geldi Turbo şarj ediyor güvenilir.

Orjinal miymiş? Bu hafta alacağım fiyatı uygun geldi

Babam aldı ürünü. Hafta icleri çalışıyormus müşteri hizmetleri. Acmazlar diye dusunuyorum. İade etmeye çalışacağım. Siteden herhangi bir ürün satın alanlar detayli bilgi verbilir mi bana.

Hocam ürün orijinal mi? Elinize ne kadar sürede ulaştı? Bende az önce satın aldım mitürkiye sitesinden. 67 watt şarj adaptör ve kablosunu.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı