MNG Kargo ne zaman gelir?

Talha Çelebi

Centipat
Niğde'den Acer marka monitör siparişi verdim Çiçeksepeti sayfasından, dün 2 gibi 15.43'te Niğde/Bor konumundan gönderi hazırlandı yazıyor. 18.38 transfer aşamasında yazıyor ve 23.30 Aksaray ara aktarma yazıyordu, 20.01.2020 tarihinde 04.21 yani dün gece Ankara aktarma yazısı var ama gönderi durumu yolda yazsa bile üstteki taşıt resminde 19.01.2021 yolda yazısı kalmış bir şekilde. Kargo takip sayfasında bir belirsizlik var, ayrıca Ankara'da bile olsa, Samsun'da ikamet eden bana 22.01.2020 tarihinde (yani 5 saatlik yolda) 2 günde gelecek olması abes değil mi? Yani benim ilk siparişim diye biraz da merak ediyorum bu konuları nasıl gerçekleşiyor, bilgisi olan var mı? Sanırım Terme'de dağıtıma geliyor oradan eve aktarım oluyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tam bir bilgim yok ama firmadan firmaya değişmekle birlikte kargon aynı şehire gelmiş olmasına rağmen 2-3 gün sana gelmeyebiliyor. Örneğin Trabzon'da PTT genellikle çok geç dağıtıma çıkıyor 2-3 gün geçiyor sonra geldik yoktunuz yazısı bırakıp gidiyorlar herkese gidip şubeden almak zorunda kalıyoruz kısacası çok takma kafana böyle şeyleri her türlü gelir gelmese bile haberin olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı